2737
2739
عنوان

من چیکار کنم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 420 بازدید | 48 پست
خب منم همینو میگم میگه نه خواهرمه بهم زنگ زده من نمیگم به من ربطی نداره و اینا

پس شوهرت کلا ضعف داره 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگم الان بهش زنگ میزنم میگم شاید درست شه گرچه بعید میدونم

واین که نظر شما اصلا براش مهم نیست شایدم خودتون طوری رفتار کردین که اونم اینقدر نسبت به حرفاتون بی توجه و واسش مهم نیست 

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2728
آره خب .ولی بازم دخالت نکنید فردا همونا طلاق میگیرن شمارو مقصر میکنن که شما چرا شدید هیزم زیر آتیش

اره بابا خوب شه که نمیگن شما کردی خراب شه میگن تو کزدی هرچی به شوهرم میگم هیچی،حالا خواهرش 45_50 سالشه که فیلش یاد هندوستون کرده

واین که نظر شما اصلا براش مهم نیست شایدم خودتون طوری رفتار کردین که اونم اینقدر نسبت به حرفاتون بی ت ...

من همیشه طوری که رفتار کردم میفهمه که واسم تو دنیا هیچی مهمتر از بابا مامانم نیس و حق بی احترامی نداره،یعنی میفهمع خودشم اونقد واسم مهم نیس شاید واس اینه

2738
اره بابا خوب شه که نمیگن شما کردی خراب شه میگن تو کزدی هرچی به شوهرم میگم هیچی،حالا خواهرش 45_50 سال ...

😂😂😂.یه زمانی خواهرشوهرم با شوهرش مشکل خورده بودن شوهرم گرفت دامادشون کتک زد بعد کلی دعوا و فحش دوباره پاشد رفت خونش دو روز بعدش خوش و خرم اومدن خونه پدرشوهرم ما هم اونجا بودیم به شوهرم گفتم دیگه از این غلطا نکن که خراب بشی .همون لیاقت خواهرته .دیگه از اون روز به بعد شوهرم گفت دیگه بکشتت هم من دخالت نمیکنم

پرهام=قلب مامان
😂😂😂.یه زمانی خواهرشوهرم با شوهرش مشکل خورده بودن شوهرم گرفت دامادشون کتک زد بعد کلی دعوا و فحش دو ...

ایول خوبه که فهمیده شوهرت،اینام همینجور ولی تا واس شوهرم زنگ میزنه دیگه دیوونه میشه و اینقد اعصابش خراب

ایول خوبه که فهمیده شوهرت،اینام همینجور ولی تا واس شوهرم زنگ میزنه دیگه دیوونه میشه و اینقد اعصابش خ ...

به خواهرشوهرت بگو خب .بگو مارو تو دعواهاتون شریک نکن بگو تو زندگی منم ناراحتی پیش میاری

پرهام=قلب مامان
من همیشه طوری که رفتار کردم میفهمه که واسم تو دنیا هیچی مهمتر از بابا مامانم نیس و حق بی احترامی ندا ...

خب شما که بخاطر همچین چیزایی واسه خودتون مشکل تراشی میکنین و اصلا به هم اهمیت نمیدین پس چطوری باهم زندگی میکنین

من که اگه شوهرم بهم بی اعتنایی کنه و راجع به کاراش و تصمیماش نظری ازم نپرسه اصلا نمیتونم تحمل کنم 

البته اینم بگم که این قضیه دوطرفست

اینم بگم بعد از ازدواج خانواده آدم بزرگتر میشه و اولویت برای زن و مرد باید زندگی مشترک و عشق و علاقه  باشه بعد چیزای دیگه 

به خواهرشوهرت بگو خب .بگو مارو تو دعواهاتون شریک نکن بگو تو زندگی منم ناراحتی پیش میاری

اره الان بهش زنگ میزنم میگم،اینقد من از این کارا بدم میومده ترجیح میدادم خودم ناراحت شم ولی وارد این مسائل نشم که برعکس شد

خب شما که بخاطر همچین چیزایی واسه خودتون مشکل تراشی میکنین و اصلا به هم اهمیت نمیدین پس چطوری باهم ز ...

نه بهم اهمیت میدیم نظر هم میپرسیم باهم بیرون میریم کلا خوبیم ولی خونوادم در اولویتن نه اینکه از شوهرم بزنم ولی میفهمه که اگه زمانی پای خودش و خونوادم در میان باشه من خونوادم انتخاب میکنم،درخواستم ازش فقط نگه داشتن حرمته دیگر هیچ اینکه سخت نیس

2706