2733
2734
عنوان

من چیکار کنم؟

420 بازدید | 48 پست

سلام بچه ها،من دیشب بابام اینارو واس شام دعوت داشتم بعد که میخواستن برن ی ماجرا پیش اومد:خواهر شوهرم که زن عمومه با عموم دعوا دارن دوتا بچه بزرگم دارن در آستانه طلاقن،بعد خواهر شوهرم زنگ زد به شوهرم و جریان دعوا رو گفت شوهرمم نگاه نکرد بابام هس عمومو یکم دری وری گف،بابامم پاشد که بیا بریم دیگه به شوهرمم گف به تو ربطی نداره دخالت نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

چی شده

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
یکی به من توضیح بده چی شد 😐

خب حالا مشکل اینه که شوهرم جلو بابام عمومو که شوهر خواهر شوهرم میشه فحش داد،حالا من چیکار کنم زنگ بزنم خواهر شوهرم بگم به ما چه ربطی داره که  دعواتو به این میگی 

2738
یکی به من توضیح بده چی شد 😐

خواهر شوهر اسی شده زن عموش ..حالا قراره طلاق بگیرن .خانواده اسی دیشب خونشون بودن که شوهرش به شوهر خواهرش که میشه عموی اسی فحش داده باباشینا هم گذاشتن رفتن 

پرهام=قلب مامان
خواهر شوهر اسی شده زن عموش ..حالا قراره طلاق بگیرن .خانواده اسی دیشب خونشون بودن که شوهرش به شوهر خو ...

تو بهتر توضیح دادی والا 

انگار تو خود ماجرا بودی

خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس، بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستی...خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم، بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم... بگذار آرام باشم، به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی... فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم...اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی احساس خودت به تمام بنده هایت...آری حس مادری را میگویم 😍😍
2706