2703
2553
عنوان

🌺صلوات🌺

246 بازدید | 14 پست

بیاین به دلای پاکتون ومهربونتون واس شفام دعا کنین هرکدوم صلوات بفرستین هرچقدر که تونستین ،وا سه حل مشکلم سرسجادتون سر قنوت بگین این دختر تنها امیدش توی خدا پس دسشو بگیر فقط به تو پناه آورده بی پناهش نکن اون فقط تورو داره

دخترا مادرا واسم دعا کنین دسم از همه جا کوتاهه فقط بگین دس این دختر بگیررررر🌺🌺🌺🌺🌺لطفا خواهرانه دعام کنین از تههههههه دل

فکرکنین آجیتون داره ازتون کمک میخواد چطوری واسه آجیتون یا بچتون دعا میکنین واس منم دعا کنین🌸فقط خدا میتونه کمکم کنه

منکه همیشه سرنمازام دعا گوی همتون بودم گفتم الهی همه نی نی سایت حاجت روا بشن 🌸

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

@دهه_شصتی_بلا    بیبین آجی خوبم  این درد دلمه خیلی رو قلبم سنگینی میکنه چند ساله رو قضیه ای  دعا میکنم نشد مثل ازدواجم چش انتظارم😞

الانم که مریض شدم قصم بزرگتر شد هی خدا شکرت

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عزیزم اگه تونستی از بیماریت بهم بگو اگه سختته تو خصوصی بگو

مشکل روحی دارم بشدت اذیتم

انگار رو قلبم وسینم سنگینی میکنه بشدتتت حالم بده دعا کن شفا پیدا کنم هرشب وهرروز شده کارم گریه فقط دعام کن

واسه ازدواج هم منکه چیزی نخواستم دیدم همه ازدواج کردن فقط من تو فامیل موندم دعا میکردم با یه آدم با خدا وبا ایمان ازدواج کنم ولی...

چله سوره طه برداشم امروز ۳۶ روز که خوندم

2720

مامانم همش دوست داره منو تو لباس عروس بیبینه

من چند سال دعا میکنم ولی تا الان نشده

همین ماه دختر داییم آخرین دختر مجرد فامیل ازدواج کرد با یه مرد خوب و موفق،ماه عسلشون رفتن مشهد

من وقتی میبینم همه آرزوهاشون رسیدن ولی من...

بازم شکر

هرکی میاد به شرطای که میزارم قبول نمیکنه

مگه من چی خواستم؟۲ شرط دارم یکی خونه جدا ومستقل میخوام رهن یا اجاره باشه مشکلی نیست دومی بجای عروسی گرفتن برم خونه خدا ولی هیچکس تا حالا قبول نکرده نمیدونم والا من بدم

هرکی میاد به شرطای که میزارم قبول نمیکنه مگه من چی خواستم؟۲ شرط دارم یکی خونه جدا ومستقل میخوام رهن ...

عزیزم من هم عروسی نگرفتم خواستم برم حج اما نه حج دانشجویی اسمم دراومد نه شرایط عمره رو داشتیم بجاش ده سال پیش رفتیم سوریه

هم ماه عسل شد هم بجای عروسی پشیمونم نیستم

شاید قسمت نباشه

اصرار بر اینکه حتما بری مکه شاید به صلاحت نباشه گلم

نه تو آنی که همانی، نه من آنم که تو دانی 
عزیزم من هم عروسی نگرفتم خواستم برم حج اما نه حج دانشجویی اسمم دراومد نه شرایط عمره رو داشتیم بجاش د ...

خونه جدا چی ؟

باشه به این کار اصرار نمیکنم

واقعا من چی خواستم که اینقد سخته دختر داییم شوهرش همههه شرایطشو قبول کرد ایشاالله به بحق اهل هم خوشبخت باشه

2714
مامانم همش دوست داره منو تو لباس عروس بیبینه من چند سال دعا میکنم ولی تا الان نشده همین ماه دختر د ...

اینجا انگار دهری از گذشته من میگی

وقتی آخرین دختردایی مجردم تو فانیل ازدواج کرد شب عروسیش گفت تو فامیلا فقط فاطمه سادات مونده😐

درحالیکه من دانشجو بودم و اصلا نمیخواستم بدونم کی اومده خواستگاری و کی نیومده،.... 

اما بعد از چند سال من ازدواج کردم همسرم تو ایمان و اخلاق زبانزد اقوامه و حتی ریش سفیدای خانواده براش دست به سینه میشن🤦‍♀️

اما همون دخترداییم با زجر و شکنجه طلاق گرفت😔

عزیزم من هم عروسی نگرفتم خواستم برم حج اما نه حج دانشجویی اسمم دراومد نه شرایط عمره رو داشتیم بجاش د ...

پست بالایا چی میگی؟نظرت بگو

خونه جدا چی ؟ باشه به این کار اصرار نمیکنم واقعا من چی خواستم که اینقد سخته دختر داییم شوهرش همههه ...

چندسالته دوستم؟ و کدوم شهری؟ 

صبر کن صبر

میاد اونیکه خدا برات درنظر گرفته شاید خودش خونه داشته باشه و... 

اینجا انگار دهری از گذشته من میگی وقتی آخرین دختردایی مجردم تو فانیل ازدواج کرد شب عروسیش گفت تو فا ...

قربون خدا برم واست واقعااا خوشحال الهی شکر جواب دعاهات داد

من واقعا ناراحتم بیبین هرکی میاد خونمون به مامانم میگه دختر خواستگار نداره سنش داره میره بالا

یاداداشم به مامانم گفت بزارین ازدواج کنه سنش رفت بالا

درحالی کا این امر دست ما نیست

من فقط یه ازدواج با مرد با خدا واقعی میخوام همیشه اینو دعا میکنم

الانم ختم سوره طه برداشتم ۳۶ روزه دارم میخونم

چندسالته دوستم؟ و کدوم شهری؟  صبر کن صبر میاد اونیکه خدا برات درنظر گرفته شاید خودش خونه داشت ...

۲۴

جنوبیم

۲۴ جنوبیم

اصلا سنت بالا نیست من 25 ساله بودم عقد کردم 26 عروسی

28 مادر شدم

خیلی سن مناسب داری و موقعشه

بهت قول میدم همین روزا خبرای خوب به ما میدی و مارو هم خوشحال میکنی

سوره ذاریات هم برای ازدواج خیلی خوبه

دعا میکنم و منتظر خبرای خوبت هستم🌺

اصلا سنت بالا نیست من 25 ساله بودم عقد کردم 26 عروسی 28 مادر شدم خیلی سن مناسب داری و موقعشه بهت ...

یعنی میشه با مرد باخدا ازدواج کنم🙄ازته دلت دعا کن آجی😘😘😘😘😘 واقعا دارم میبینم همه ازدواج خوب کردن من موندم ناراحت میشم زن داداشای من بهترین زندگی داره چون داداشام اهل ایمانن وبا خدان

شرمندت وقتتم گرفتم

2706