2737
2739

اين نيست كه تو اين مملكت و اين شرايط 

و بعد اينجوري با اين شوهرامون 

حق مون نيس كه بهمون خيانت كنن

غرور مون رو له كنن

و انقد عذاب مون بدن 

خيلي ناراحتم انقذ كه امروز فقط ميخوام غر بزنم به كل دنيا 

ما زن همه كاري براي بچه هامون و شوهرامون و خانواده هامون ميكنيم ولي آخرش هيچي 

فقط ضربه ميخوريم 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

اره واقعا مازناخیلی گناه داریم نسل سوخته به مامیگن 

پسر داشتن حس شیرینیه ....دنیای معصوم وکودکانه اش به من که یک زن هستم حس آرامش عجیبی میده.... وقتی که از همه مرد های زندگیم نا امید میشم و به یه گوشه پناه میبرم، یه مرد کوچولو میاد پیشم که نه شوهرمه ، نه پدرمه، ونه برادرم . اون تنها عشق زندگی منه که بادستای کوچولوی مردونه اش موهام رو نوازش میکنه و برای اینکه غصه هام رو فراموش کنم، با صدای قشنگش توی گوشم میگه : مامان......󾬌️ وتوی اون ثانیه هاست که من اوج میگیرم وبا عشق زندگیم از ته دل میخندم.... آره ..... عشق زندگی من اون چشمای قشنگ مردونه ست که با نگاهش فریاد میزنه :مامان عاشقتم........ومن با تمام پوست و گوشت و خونم عشقش رو احساس میکنم.....󾬌️󾬌️󾬌️󾬌️
2738

زنها تو ایران حرف از حقوق برابر میزنن همیشه اما فقط حقوق خودشونو میبینن توقع دارن زیر باد کولر بخوابن یکی بره براشون کار کنه چیزی ک خودشون بهش نرسیدنو اون براشون‌ فراهم کنه 

خب این اصلا اسمش حقوق برابر نیس

کسیم ک همچین زنی انتخاب میکنه خب طبیعتا اعتقادی ب حقوق برابر و حایگاه زن و....نداره

حالا کلی گفتم نه ک لزوما ب این تاپیک مرتبط باشه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

اونا مرد نیستن نامردن،مرد اونه که تو هر شرایطی که هست،با زنش مثل یه ملکه رفتار کنه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
میشه بپرسم چی شده همسرتونو میگید  مگه در چه جایگاهیه که غرور داره  تحصیلات شعل وضع مالی ...

هيچي نداره به قران هيچي 

ولي من احمقم كه خودمو كم حساب كردم 

ليسانس دارم از خانواده ي خوبم و با اصالت ولي حماقت كردم فقط شوهرم خانواده اش پولدارن همين بس 

💕 يارب نظر تو بر نگردد💕
زن هايي ديذم كه پا به پا ي شوهراشون جون كندن و وقتي به موقعيت عالي رسيدن شوهراشون مثل آشغال پرت شون ...

خب تلاش میکردن خودشون ب موقعیت عالی برسن اگه واقعا اهل تلاش بودن

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

🍂

♦️وقتی که حجاب را به دخترم آموختم ...اما عفاف را به پسرم نیاموختم...به پسرم یاد دادم که حیا و نجابت فقط مخصوص زن است

♦️وقتی که به دخترم گفتم که باید به برادرش احترام بگذارد...اما به پسرم نگفتم که به همان اندازه به خواهرش احترام بگذارد...برتر بودن مردانه را به پسرم یادآوری کردم

♦️وقتی که دخترم را برای یک ساعت دیر آمدن به خانه بازخواست کردم...اما به پسرم اجازه دادم که  آخر شب به خانه برگردد ...به پسرم آموختم که او بر خلاف خواهرش می‌تواند خطا کند

♦️وقتی که عشق ورزیدن را برای دخترم نادرست دانستم ...اما از رابطه داشتن پسرم با دختری نامحرم ذوق زده شدم که پسرم بزرگ شده ... هوسباز بودن را به پسرم آموختم

♦️وقتی که از کودکی به دخترم یاد دادم که زن باشد، کدبانو، صبور و فداکار باشد...اما به پسرم فقط آموختم که قوی و قدرتمند باشد..تنها نامی از خانواده را به پسرم آموختم نه مسئولیت خانواده را

♦️بله...من هم مقصرم که وظیفه والدین  را به درستی انجام ندادم. من هم به عنوان یک پدر یا مادر، مقصرم که به جای اصلاح خودم و تربیت صحیح فقط به جامعه ام انتقاد کردم.جامعه هرگز به خودی خود درست نمی‌شود.جامعه نمونه‌ بزرگی از همان خانواده است.

🤔