2733
2739
عنوان

دلم خيلي گرفته ، واقعا حق ما زن ها اين نيس ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1631 بازدید | 142 پست
تو توهین میکنی خوبه ولی جوابتو میدن توهینه اره؟ ببین برو یه ویزیت پیش روانشناس خیلیا مثل تو بودن ولی ...

این رو جلو آینه به خودتون بفرمایید چون اولین پست بی ادبانه رو شما عنایت کردین، الهی شکر که امثال من درمان میشن ، اما تا به حال کسی رو که به مرضی مثل بیماری شما مبتلا شده ، درمان شده نیافتم ، نه تنهامن بلکه نوع بشر هم  از این کار عاجزه

وای یعنی مرسی خیلی خندیدم،،،،، ببین از طرز فجیع صحبت کردنت کاملا مشخصه که عقده ای و تو سری خور نیستی ...

به قول خودتون شما منو نمیشناسید نه؟  پس از کجا میدونید توسری خورم ؟  در ضمن من عقده ای هستم یا شما که آرزوی شنیدن لفظ ملکه رو از یک فرد کثیف دارید؟ 

من با کسی در تماس نیستم چون عقده ی شنیدن لفظ ملکه کاذب رو از کسی ندارم ... همچنین باید به اطلاعتون برسونم که فجیع ترین لفظ رو در این تاپیک شما دارید... ضمنا شما تکلیفت با خودت روشنه؟ چطور پس هر جمله ای که از دهانت خارج میشه ، جمله قبلیتو نقض میکنه؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این رو جلو آینه به خودتون بفرمایید چون اولین پست بی ادبانه رو شما عنایت کردین، الهی شکر که امثال من ...

لطفا برو پیش روانپزشک حتما معاینه شو،اینو از سر دلسوزی میگم چون دلم برا اطرافیانت میسوزه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
وای یعنی مرسی خیلی خندیدم،،،،، ببین از طرز فجیع صحبت کردنت کاملا مشخصه که عقده ای و تو سری خور نیستی ...

من مال عهد دقیانوس ولی حتی در عهد دقیانوسم مردم فرق گذاشتنو  و گزاشتنو میدونستن ولی گویا شما در جریا نیستید 🤣🤣🤣🤣🤣

در نهایت من از کسی اجازه نمیگیرم چون خودم قدرت تصمیم گیری دارم ... ولی خب شما که دیگران براتون تصمیم میگیرن باید نگران  گذاشتن (شاید هم به قول شما گزاشتن🤣🤣🤣🤣🤣🤣)  دیگران باشید

2728
زن شاغلزنیه که علاوه براینکه پابه پای شوهرش کار میکنه تو اکثر موارد کارای خونه رو هم به تنهایی انجام ...

بابا اون مرد هست زن نیس این حرفو میزنه اگه بود این حرفو نمیزد زن نما هست

در ضمن دیگه فکر نمیکنم سوالی مونده باشه که جواب نداده باشم... پس موفق باشید... 

ببین انگار خیلی بیکاری،برو به حرفات فکر کن درضمن روانپزشک فراموش نشه

هُوَ رَبُّ المُستَحيل و أنت تبكى عَلَى المُمكن                        ‌       او خداوند ناممكن هاست در حالى كه تو بر ممكن گريه ميكنى؟! 
2740