2733
2734
عنوان

فردا سزارین دارم. چه توصیه ای دارید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7083 بازدید | 114 پست
وای یعنی امکانش هست زیز خودتو کثیف کنی سزارین فقط برا طبعی شنبده بودم خیلی بده اینجور 

نه مدفوع که نیست....خونریزی زایمان....ادرار هم سوند وصله تا ۷ ساعت

کلمه ی خوشبحالت از نظر من پراز انرژی منفیه لطفا استفاده نکنید...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وای یعنی امکانش هست زیز خودتو کثیف کنی سزارین فقط برا طبعی شنبده بودم خیلی بده اینجور 

نه در اثر خونریزی فقط باید زیرت عوض بشه چون تازه زایمان کردی و بخیه داری پوشکهای بزرگ دو تا دوتا میزارن فرداش حالت عادی میشه  .وگرنه که نه امکان نداره جور دیگه باشه.

منم سزارینیم طاقت بی حسی ندارم چقد پیامارو خوندم ترسیدم میخام درخواست پمپ درد بدم بچه ها منم خ میت ...

بیحسی اصلا درد نداره.....منم اول فک میکردم چقد درد داشته باشه تا دکتر بیهوشی اومد زدم زیر گریه...گفت تو چقد لوسی بذار بزنم بعد گریه کن ولی اصلا هیچ دردی نداشت🤕

2731
بیحسی اصلا درد نداره.....منم اول فک میکردم چقد درد داشته باشه تا دکتر بیهوشی اومد زدم زیر گریه...گفت ...

اخه من نمیخام بی حسی میخام بیهوش باشم مطمنم غش میکنم اگه بی حس باشم 

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره      عزیزان تاپیکهای اقتصادی تگم کنین 😍🥰
منم سزارینیم طاقت بی حسی ندارم چقد پیامارو خوندم ترسیدم میخام درخواست پمپ درد بدم بچه ها منم خ میت ...

حتما اینکارو بکنید من نزدم چون خانوم بچه رو دنیا آورد ولی بگفته خودش اگه پمپ درد نبود داغون میشد حتما بگیرید

اخه من نمیخام بی حسی میخام بیهوش باشم مطمنم غش میکنم اگه بی حس باشم 

خیلی خیلی سریع عمل تموم میشه اصلا باورت نمیشه کلا پنج دقیقه...نمیذارن بفهمی عملت کی شروع شد ...بعد بیحسی خوابوندن منو و پرستارا باهام حرف زدن یهو صدای بچمو شنیدم فک نمیکردم شروع کرده باشن عملو....

خواهرمنم بیهوشی بود خیلی داد میزد وگریه میکرد بعدبهوش اومدن

اره بیهوشی درد داره باید پمپ.درد بگیرن ی سال پیش ۴۰۰ بود الان دیگ فک کنم دوبرابرشده

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
من بی هوشی کامل بودم ولی واقع هیچ دردی بعدش نداشتم .اتفاقا هم اتاقی من هم داد میزد با اینکه بیحسی بو ...

اره دیگ خود بیمارستان ب منم گفته بود شب قبل ی سوپ ساده همین

ی دختردارم شاه نداره💗صورتی داره ماه نداره🤩ازخوشکلی تانداره🥰
والا من الان خودم مرخصی زایمانم دقیقا یک اسفند که کرونا اومد من زایمان کردم از روز های کرونایی بیمار ...

خوشبحالت راحت شدی

من بعد تعطیلات محرم احتمالا بشه زایمانم

ببین چقدرم زیادبشه باز بستریا

چه گرفتاری شدیم والا

ازدست مردم زبون نفهم😢

خیلی خیلی سریع عمل تموم میشه اصلا باورت نمیشه کلا پنج دقیقه...نمیذارن بفهمی عملت کی شروع شد ...بعد ب ...

من لحظه بریدن شکمم رو همش احساس میکنم میترسم   میترسم بکم بی حسی همونجا از ترس بمیرم

مامان قوی ک فقط بچه هاشو داره      عزیزان تاپیکهای اقتصادی تگم کنین 😍🥰
من لحظه بریدن شکمم رو همش احساس میکنم میترسم   میترسم بکم بی حسی همونجا از ترس بمیرم

نه اصلا اینطور نیست نگران نباش هیچ حسی نداری...

2706