2737
2739
عنوان

با صورت پرت شدم زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 41 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بایکی صمیمی که صمیمی هستی برو...دوستی....یا توفامیل ..خاله رو اگه زنگ زدی اکه بهش اعتماد داری بگو به کسی چیزی تعریف نکنه

علت این اتفاق چی بودعزیزم؟

یعنی بخاطر اینکه بینیتو عمل کردی اینطور شد؟

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
بایکی صمیمی که صمیمی هستی برو...دوستی....یا توفامیل ..خاله رو اگه زنگ زدی اکه بهش اعتماد داری بگو به ...

نه اونو که ۳ سال پیش عمل کردم .دیر بلند شدم برای شام .فشارم افتاده احتمالا.

خب مگه نه دانشجويي يعني دوستي كسي نيست بياد باهات

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2738
كدوم شهري؟ كاش همشهري بوديم من ميومدم باهات

عزیز دلم خیلی ممنونم ازت.میتونم به دوستامم بگم ولی چون امتحان داریم میدونم که همشون درگیر خوندنن نمیخوام وقتشونو بگیرم.حالا یا به خالم میگم یا به مامانم اینا.

خودم فکر کردم ساعت ۹ هم میتونم برم بیمارستانمون استادم معاینه کنه ولی میترسم هی دستکاری بشه بدتر بشه.موندم چکار‌ کنم 

آهان..الهی ...خب ب خودت برس عزیزم ...غذا خوب بخور ...ویتامین( میوه)...آب زیاد بخور الان هوا گرم هست.....

دکتر رفتی حتما مواظب باشی ..دستکش وماسک بزن...وضعیت کرونا خرابه

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
عزیز دلم خیلی ممنونم ازت.میتونم به دوستامم بگم ولی چون امتحان داریم میدونم که همشون درگیر خوندنن نمی ...

تنها بري مشكلي نيست حالت بد بشه دكتر و منشي هستن حواسشون هست عزيزم، نگران نباش نميزارن با حال بد بياي بيرون از مطب كه

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...