2733
2734
عنوان

با صورت پرت شدم زمین

827 بازدید | 41 پست

بچه ها من تنها زندگی میکنم. بیدار بودم شب شام نخورده بودم ساعت ۲ پاشدم داشتم یه چیز درست میکردم حس کردم چشمام داره سیاهی میره .سریع یه ابمیوه برداشتم و نشستم روی صندلی داشتم نی رو فرو میکردم که دیگه نفهمیدم چی شد.چشامو که باز کردم دیدم روی زمین افتادم و خون ریخته زمین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدا رحم کرده

یه خرما قبل خواب بخور همیشه

💜 مامانِ آقا سیمبا 🦁 🐈 🐯 متولد اول آذر ۹۸ تهران💚 من ۸۸ کیلو بودم تا تولدم به ۵۵ کیلو خواهم رسید و تا زنده ام با کالری شمار و ورزش نیمه حرفه ای فیکسش نگه میدارم💖 مامانِ آینده دلانی و جانا هستم👩‍👧‍👧
2738
خدا رحم کرده یه خرما قبل خواب بخور همیشه

وای منم همیشه فشارم زودی میافته، چندباز تو خیابون قش کردم چندبار از خواب پاشدم یا از حموم اومدم ولو شدم خیلی حس بدیه، اگه کسی پیشم نبود میمردم

بچه ها من بینیمو تقریبا ۳ سال پیش عمل کردم .کج شده بینیم .تا الان داشتم گریه میکردم 

ای وای عزیزم وقتی داری تنها زندگی میکنی باید حواست خیلی به خودت باشه 

شب گرسنه نخواب فشارت افتاده

خدا رحم کرد اتفاق بدتری نیفتاد

بچه ها من بینیمو تقریبا ۳ سال پیش عمل کردم .کج شده بینیم .تا الان داشتم گریه میکردم 

فردا وقت بگیر برو به دکترت نشونش بده هرچه زودتر بهتر، گریه چیه، فدای سرت، خداروشکر کن زنده ای، خدا چقدر دوست داشته، خیلیا بهوش نمیان

2706