2733
2739
عنوان

با صورت پرت شدم زمین

| مشاهده متن کامل بحث + 827 بازدید | 41 پست

ساعت ۱۲ و نیم هم بهم گفتن مطب باش.

حالا چکار‌ کنم ؟به نظرتون همراه لازم دارم ؟

الان دم صبحی زنگ بزنم به مامانم اینا سکته میکنن .بعدم چند ساعت طول میکشه تا بیان .یعنی همون حدودای ظهر میرسن اگه الان راه بیفتن 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ساعت ۱۲ و نیم هم بهم گفتن مطب باش. حالا چکار‌ کنم ؟به نظرتون همراه لازم دارم ؟ الان دم صبحی زنگ بز ...

خودت برو دیگه ترس نداره

همراه لازم نیس به نظرم

دوستی تو شهرت نیست باهات بیاد؟

حرف به من/پیام ناشناس. 🌻سرگروه زرد🌻تاپیک زندگی سالم وکاهش وزن بامدادخمار 💚خودم عضو گروه سبز💚 رژیم رو از 12 اردیبهشت شروع کردم. وزن شروع:67🤦🏻‍♀️-وزن فعلی:59💪-وزن هدف:57🔒 قد 168 🧍🏻‍♀️🧘🏻‍♀️🚴🏻‍♀️🎾 Don’t stop until you’re proud
2728
ساعت ۱۲ و نیم هم بهم گفتن مطب باش. حالا چکار‌ کنم ؟به نظرتون همراه لازم دارم ؟ الان دم صبحی زنگ بز ...

زنگ بزن و خیلی اروم و بدون گریه بهشون بگو به همراه نیاز داری

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 
2738
پیام دادم به تیم جراحی دکترم دیدم انلاینن بهم گفت کمپرس سرد بذار و چسب بزن.چسب نداشتم کمپرس کردم.

زنگ بزن اژانس بره واست چسب بخره بياره دم در باهاش حساب كن

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
نه عزیزم زنگ نزن نگران میشن خودت نمیتونی تنها بری دکتر؟ اگر امکانش هست خودت تنها برو 

خودم همیشه تنها میرم دکتر ولی اینو ترسیدم گفتم یوقت شکسته باشه بخواد جابندازه بعد از درد اگه اونجا دوباره بیهوش شم تنهایی چکار کنم.بخاطر این گفتم 

الان من انقدر حالم بده دارم دق میکنم .چند روز دیگه هم امتحان دارم نمیدونم به کدوم دردم فکر کنم .شما ...

الان نه، اصلا، دانشجويي كه تنها زندگي ميكني؟

عضو گروه رز نارنجي ،وزن شروع ٧٢ وزن هدف ٦٠ 🔥🔥🔥🔥  هر چي كه خدا بخواد... خدا كه بدمو نميخواد...
2706