2737
2734
عنوان

شیر نوزاد 11 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 40 پست
قند بچه نمي افته؟ اخه قند ك بيافته بچه تشنج ميكنه

چرا باید قند بچه بیفته؟اینا چرته تو مغز ما رفته بچه تا  ۳ ۴ روز نهایت یه هفته اول ممکنه قندش افت کنه اونم به دلیل اینکه ممکنه بچه مشکل یا بیماری داشته باشه و ما ندونیم.

روانشناسی کودک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
شیر شب کلا بچرو لاغر و ضعیف و بهونه گیر میکنه باعث رفلاکس و بد خوابی بچه میشه. وای چقدر این حرف و گف ...

واقعا لاغرمیکنه؟؟؟بچه من شبا بیداره چ کنم .

خب بجاش چ چیزدیگه ای بدیم؟؟یعنی هیچ خوراکی شب نخوره ؟

😁
واقعا لاغرمیکنه؟؟؟بچه من شبا بیداره چ کنم . خب بجاش چ چیزدیگه ای بدیم؟؟یعنی هیچ خوراکی شب نخوره ؟

نه عزیزم مگه ما شب چیزی میخوریم؟؟؟ معده اسیب میبینه رفلاکس میگیره عامل اصلیه بی اشتهایی و ضعیفیه کودکه. ساعت ۱۰ یا ۱۱ اگه نینیت زیر ۶ ماهه با شیر کامل سیرش کن ساعت ۸ صبح بلند شو دوباره شیر بده اگه بالای ۶ و غذا کمکیه بهش شیر بده اخر شب نیم ساعت بعد غذاشو حالا فرنی یا سوپ یا هر چی. حتما بعدشم اب بده روش بعد نیم ساعت ۴۵ دقیقه بخوابونش ‌

روانشناسی کودک
نه من خوندم تا ۴ماه .تاوقتی که به دوبرابر وزنوتولدبرسه شیر دوساعت بایدبدن

اون واسه روزه دوما بچه سالم اصلا قندش نمیفته این و جدیدا بیمارستان های خوب هم داره میگه. واسه همینه ۹۰ درصد بچه های ایران رفلاکس دارن و بدغذان و بد خوابن و بدتر از همه تا ۵ سالگی مادر پیششون میخوابه

روانشناسی کودک
2740
نه عزیزم مگه ما شب چیزی میخوریم؟؟؟ معده اسیب میبینه رفلاکس میگیره عامل اصلیه بی اشتهایی و ضعیفیه کود ...

بچه من از اولش خواب سنگینش ازساعت ۴یا۵ صبحه تا ۱۲.بازم ظهریکم میخوابه.حالا تکلیف من چیه بازم دندونشدخراب میشه اگه بعدشیربخوابه؟؟فلسفه اش اینخ که توخواب شیرندیم یا فقط شبها شیرنخوره؟

بچه من شبابیداره .

😁
بچه من از اولش خواب سنگینش ازساعت ۴یا۵ صبحه تا ۱۲.بازم ظهریکم میخوابه.حالا تکلیف من چیه بازم دندونشد ...

کلا شب شیر نخوره چون وقت متابولیسم کبد و استراحتدکلیه و مغزه اسیب پذیره تو خواب روزم نده مگر اینکه نوزاده تو روز گریه کنه ولی شب اصلا. اگه بچت شب نخوابه کم کم پای چشمش کبود میشه کلیه هاش خوب کار نمیکنه و کم خونی میگره. چند وقتشع نمیخوابه؟ روز زیاد میخوابونیش حتما. 

روانشناسی کودک