2737
2734
عنوان

شیر نوزاد 11 ماهه

| مشاهده متن کامل بحث + 1917 بازدید | 40 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شیر شب کلا بچرو لاغر و ضعیف و بهونه گیر میکنه باعث رفلاکس و بد خوابی بچه میشه. وای چقدر این حرف و گف ...

لایک به امضات 👍

دیسلایک پاسخت 👎

به بچه یک ماهه ظلم کردی شبا بهش شیر ندادی. مگه اون حجم معده ش چقدره که شب تا صبح شیر نخوره. نوزاد تا سه ماه زود به زود باید شیر بخوره. شیر زودی هضم میشه و نوزاد سریع گشنه ش میشه.

هیچ پزشکی این توصیه رو نمیکنه.

الحمدلله رب العالمین علی کل نعمه
2731
لایک به امضات 👍 دیسلایک پاسخت 👎 به بچه یک ماهه ظلم کردی شبا بهش شیر ندادی. مگه اون حجم معده ش چق ...

عزیزم من تو ایران نبودم و زایمان نکردم و اصلا پزشک کودکم توصیه نمیکرد.صحبت های دکتر ظریفی  فوق تخصص کودکان در اینستاگرام راجع به شیر دهی گوش کن . میبینی که خیلی از پزشکان توصیه کردن. بکی از عامل های رفلاکس. لاغری و بد غذایی کودکان به علت شیر شبه.‌شب کبد و صفرا عملکردشون به مشکل میتوره و متابولیسمش بهم میریزه معده کودک و انسان بالغ از نظر متابولیسم و هضم فرقی نداره بلکه معده کودک ضعیف تر هم هست و تحمل ماندن شیر در معده به صورت خوابیده رو نداره. مخصوصا زمانی که گوارش و مغز به حالت استراحته و دستر دهی پایین و ضعیفه. و همین باعث باز شدن دریچه مری و ضعیف شدن اسفنکتر اون میشه و بچه رفلاکس میگیره و به شیر و غدا در روز بی میل میشه. و از ۶ ماهگی هم پوسیدگی دندان بهش اضافه میشه

روانشناسی کودک
عزیزم من تو ایران نبودم و زایمان نکردم و اصلا پزشک کودکم توصیه نمیکرد.صحبت های دکتر ظریفی  فوق ...

اره اتفاقا بچه من ریفلاکس داشت تازه داروهاشو قطع کردم... تا صبح سینه ام دهنش بود اصلا نمیخوابید

2740
پستونک هم میدم الان بیدار شد انقدر گریه کرد اوردمش بیرون داره تو هال می

شیر نده .گرسنش نیست عادته راش ببر رو پا بزار سه روز سختی داره. اونوقت روز با ولع شیر میخوره

روانشناسی کودک
يعني بچه دوماهه هم شير شبش قط كنيم مشكلي نداره؟ بچتون از اول شير خشكي بود؟

نه مشکل چی داره گلم اخر شی کامل شیر بده صبح زود ۷ و ۸ شیر بده نه دخترم تا ۴ ماه شیرمو خورد من سر کار میرفتم دیگه نتونستم

روانشناسی کودک
لایک به امضات 👍 دیسلایک پاسخت 👎 به بچه یک ماهه ظلم کردی شبا بهش شیر ندادی. مگه اون حجم معده ش چق ...

چرا سه ماه

بچه من الان وارد ماه چهارم شده

شب شير ندم يعني موردي نداره؟؟

فقط ي وعده بدم

٥ساعت گشنگي بكشه

2706