2733
2734
همون بسته بندیاشو بخر که بو نداره😂 چندتا بخر و بروتوش شنا کن که کامل مویی نمونه😅

توعروسی سه بسته رو باهم قاطی کردم  نمیدونم ابش زیاد شد یاچی زدم نبرد نشد ورداشم ژیلتو عملیات مقدس کردم اومدم بیرون😂😂😂😂😂😂😂😂باز دیروز رفتم یه بسته خریدم تلاشمو بکنم ببینم میتونم

توعروسی سه بسته رو باهم قاطی کردم  نمیدونم ابش زیاد شد یاچی زدم نبرد نشد ورداشم ژیلتو عملیات مق ...

خیلی شلش نکن و همیشه نصفه بسته رو با آب قاطی نکن که اگر شل و سفت شد بتونی اونو اضافه کنی

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس اون دوسمون میگف ارسینک دار باشه.ینی چی؟؟؟

آرسنیکشه که بوی بد میده دیگه😅

دیگه سیمکارت ندارم😐 توی تاپیکای سیاسی من دیگه حرف نمیزنم🤐🥺🌺🍃🍃درویشی تهی‌ دست از کنار باغ کریم خان زند عبور می‌کرد. چشمش به شاه افتاد و با دست اشاره ای به او کرد. کریم خان دستور داد درویش را به داخل باغ آوردند. کریم خان گفت: «این اشاره های تو برای چه بود؟»درویش گفت: «نام من کریم است و نام تو هم کریم و خدا هم کریم. آن کریم به تو چقدر داده است و به من چی داده؟»کریم خان در حال کشیدن قلیان بود. گفت: «چه می‌خواهی؟»درویش گفت: «همین قلیان، مرا بس است.»چند روز بعد درویش قلیان را به بازار برد و قلیان بفروخت. خریدار قلیان کسی نبود جز فردی که می‌خواست نزد کریم خان رفته و تحفه برای خان ببرد، که از قلیلن خوشش آمد و آن را لایق کریم خان زند دانست. پس جیب درویش پر از سکه کرد و قلیان نزد کریم خان برد. چند روزی گذشت. درویش جهت تشکر نزد خان رفت. ناگه چشمش به قلیان افتاد و گفت:«نه من کریمم نه تو. کریم فقط خداست، که جیب مرا پر از پول کرد و قلیان تو هم سر جایش هست.»🍃🌺🍃   امضامو هفته‌ای یکبار بروز میکنم🤗😍
2731
دم صبحی ایده ای ندارم جز اینکه خرچ خرچ بشینی بخارونی😩

وای خدا نکشتت خرچ خرچ 😂😂😂😁🤣

هنوزم قشنگ ترین چشا ماله مامانمه😍             دونیادی دا هردن قودخلانیر ..  خدایا خیلی  خستم  خیلیییی🤚🖤       خدایا دنیایت ته نامردیست 🖤💔
وای خدا نکشتت خرچ خرچ 😂😂😂😁🤣

😆😆😆

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
2740

عزیزم قرمزی و التهاب شما خوب شد؟ با چه دارویی

من یک هفته است دچار قرمزی و التهاب شدم اما ترشح ندارم 

دکتر گفت عفونت خفیف داری اما دهانع رحمت ملتهبه فقط 4 تا کپسول داد

درد ما جز به ظهور او مداوا نشود...
عزیزم قرمزی و التهاب شما خوب شد؟ با چه دارویی من یک هفته است دچار قرمزی و التهاب شدم اما ترشح ندارم ...

اره خداروشکر. جوش شیرین بااب حل کردم توش دوسری نشستم خوبشدم .برای من قارچ بود .ترشح نداشتم ولی یه چیزایی مثل سفیدک بود به واژنم که وقتی تو جوش شیرین نشستم همش ریخت تو اب و تموم شد .فقط خیلی میسوزه وقتی توش میشینی باید چند دقیقه تحمل کنی 

کنارش از قرص واژینال فلوکونازول هم استفاده کردم اونم داخل بدنم شیاف کردم .فقط سوزشش چند دقیقه هست باید تحمل کنی 

نوره دیگه.برو نوره ی فله ای بخر یا نوره ی ارسنیک دار .بقیش خاصیت نداره

یعنی چی آهک خالصه که...😱🤮

هیچ توجه کردین🤔 با بی توجهی هرسال از تاریخ سالگرد🤗 مرگمون🤗 میگذریم؟ پس تغییر چیز خوبیه🎯 بشرط اینکه دیر نشه💚