2737
2734
عنوان

غذاهای من برای مهمانان امشبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 94 پست
شماها کجا زندگی میکنید مترو نرفتید ببینید مروم تووحلق همدیگه ان بازار نرفتید ببینید همه مغازه دارا م ...

بخدا اومدم یکم خستگیم در بره نابودم کردن درحالی که همه کسایی که اومدن خودشونم مدتها جایی نرفتن

جاوید عشق مامان

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا انقدر شماها کمبود توجه دارید همه میدونن کروناس نمیشه خونواده هارو بیرون کرد چون زنجیره فقط با دید و بازدید گسترش پیدا نمیکنه با سرکار رفتن با سوپری رفتن با همون ماسکی که میشورید دوباره میزارید ام انتقال پیدا میکنه جدم نکردا مهمونی گرفته دکتر و پریتارام کارشون انگار کسی الان بیرون کار نمیکنه همتون تو خونه نشستین از کارخونه باباتون میاد واستون برین به دولت بگین نه به این خانم که اومده یسوال دیگه پرسیده حجوم اوردین بافرهنگا

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
2728
من‌ پنج ماهه رنگ آفتاب ندیدم😢😢😢

ایشالا کرونا بره و همیشه سلامتی باشه و مهمونی رفتن 

خیلی زحمت کشیدی ب عنوان مهمان هر کی بیاد خونت کلی لذت میبره 

ولی خودت مواظب باش آخه واقعا خیلی فشار میاره مخصوصا شما ک دیسک داری 

مهمان نواز و با محبت هستی ولی واقعا اثرات جسمی بد میذاره مخصوصا اگه مدام مهمونی بدی 

میتونی آسون تر منو غذا رو ساده انتخاب کنی یا تو دو روز درست کن ک همه فشارا تو ی روز نیفته دوستم روز قبل خورشت رو درست میکنه روز مهمونی فقط گرم میکنه یا بیرون بگیری یا کمک بیاری برای خودت یا... 

چرا عزیزم هست😒😔

نه نیستم نمیخامم باشم دیگه هم خسته شدم میخام یه مدت زندگی عادی داشته باشم به دور از استرس از عید تاحالا همش عذابو استرس کرونا اگه کرونا نکشمون یا از افسردگی خودکشی میکنیم یا ازاسترس کرونا سکته میکنیم

جاوید عشق مامان
بخدا اومدم یکم خستگیم در بره نابودم کردن درحالی که همه کسایی که اومدن خودشونم مدتها جایی نرفتن

استارتر عزیز ببخشید دخالت میکنم تو نی نی سایت هر کسی میتونه روزانه ۶ تا تاپیک بزنه موضوعاتشم به خودش مربوطه ولی واقعا ایا هر چیزی تاپیک زدن داره بهتر نبود این مهمونی که گرفتید علنی نمیکردی که خودتم اینجور حرص نخوری

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 

ولشون کن بابا یه مشت عقده ای مقدس ریختن اینجا فحش بنویسی گزارش حرف بزنی گزارش 😑 مهمونی بگیری کرونا انقدرم به خودت زحمت نده سفره یبار مصرف بنداز بابا پاک کردن و تمیز کردنش و بچه ها نی نی سایت نمیکنن که غذا از بیرون حاضری بگیر سفرت همیشه پر برکت ❤😍

چه بروانه ها که در پیله بودن هرچه زشتر زیبا تر❤یه صلوات برام بفرست 
2738
ایشالا کرونا بره و همیشه سلامتی باشه و مهمونی رفتن  خیلی زحمت کشیدی ب عنوان مهمان هر کی بیاد خ ...

بیرون که اصلا قبول ندارم ولی از روز قبل فکر خوبیه ولی خب دیگه یهویی شده صبح زنگ زدن منم نتونستم بگم نیاین یا فردا بیاین

جاوید عشق مامان

خسته نباشی اسی جان 

خدا به تن جاویدت سلامتی بده 

همه چی عالی ترتمیز مرتب 😘♥

ولی دیگه اینطوری خودتو خسته نکن😘♥

اعضای این سایتم همگی هفت ماهه اصن نرفتن حتی توی کوچه رنگ افتابم ندیدن

یااواش نمیگم رعایت نکنید... اتفاقا هرکی رعایت نکنه احمقه 

ولی نمیشه بعد شیش ماه در خونه رو بست وگفت هیشکی نیاد تقصیر اسی هم نبود فقط مهمون داریشو کرد مقصر اصلی اون کسیه که الان میره مسافرت

تنت سلامت اسی جون کدبانویی هستی ماشالا😘♥♥❤♥

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             
نه نیستم نمیخامم باشم دیگه هم خسته شدم میخام یه مدت زندگی عادی داشته باشم به دور از استرس از عید تاح ...

ببخشید من جسارت کردم انگار دوستان بهتر متوجه شدن.

🇮🇷جانم فَدای ایران✌️🥇🏆🇮🇷 دَر این مَملکت چو غُرّش شیران گُذشت و رَفت این عو عو سَگان شما نیز بگذَرد
2706