2737
2734
عنوان

غذاهای من برای مهمانان امشبم

| مشاهده متن کامل بحث + 1706 بازدید | 94 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خسته نباشی اسی جان  خدا به تن جاویدت سلامتی بده  همه چی عالی ترتمیز مرتب 😘♥ ولی دیگه ا ...

دقیقا افرین مگه میشه هفت ما تو بیرون نری یعنی شوهرتون پدرتون خودتون سرکار نمیرید تو تاکسی نمیشینید خوراکی نیاز ندارید برای خوردن یعنی کلا بین مردم نیستید 

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
2742
عزیزم بدی مجازی اینه که حس و حال رو منتقل نمیکنه گلم روز اول فروردین یعنی اول عید دایی من به خاطر کر ...

من انقد حرصم دراومد اصن درست متوجه منظور شما نشدم..

خدا داییتونم بیامرزه..بخدا ادم کلافه میشه دیگه از صب میشینم فقط استوری گشت و گزار و مهمونی دوست و رفیقامو لایک میکنم!

شبم میام اینجا میبینم اصن انگار ن انگار..ب خودشون رحم نمیکنن ب خانواده هاشون رحم نمیکنن  خسته شدیم بخدا 

فک کنم امثال منو شوهرم ک انقد جدی گرفتیم فقط ۵ درصد باشه 

خب اینجوری اوضاع برای ما خیلی خطرناک میشه هی 

چن ماهه دندونم خرابه از ترس دکتر نمیرم خیلی چیزای دیگه..

ببخش عصبی بودم اگه ازم دلخور شدین 

ولی واقعا حرص خوردنم داره یکی مث ما اینجوری رعایت کنه ب خودش ظلم کنه یکیم اینطوری دورهمی و بگو و بخند ....

وااااا🙁 
دقیقا افرین مگه میشه هفت ما تو بیرون نری یعنی شوهرتون پدرتون خودتون سرکار نمیرید تو تاکسی نمیشینید خ ...

اخه همه ی این مردم که بیرونن عروسین دورازجون ختمن منم 

همشون منم🤦‍♀️😅

یه داستانی هس که میگه؛تو جنگ‌ جهانی دوم یه پیانیست روس به دست نازی‌ها اسیر میشه و نازی‌ها بهش دستور میدن پیانو بزنه و شرط میبندن که اگه از پیانو زدن دست بکشه میکشنش.دو روز تموم‌ پیانو میزنه،آخر سر از خستگی بیهوش میشه.آخر داستانو یادته؟کشتنش!من با تک تک سلولای بدنم حال اون پیانیستو میفهمم،حس آدمی که تو راهی قدم گذاشتی که تهش هیچی نیست                                             

واقعا خسته نباشی خیلی عالی بودن. منم انقدر خوشم میاد مهمون اومدنی چند مدل غذا درس کنم با ژله و کیک اینا اما یا بلد نیستم (البته دس پختم خوب نیس) یا خونه همه وسایل و نداریم و پولمون کمه از شانسمون

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
2740
من انقد حرصم دراومد اصن درست متوجه منظور شما نشدم.. خدا داییتونم بیامرزه..بخدا ادم کلافه میشه دیگه ...

نه عزیزم ممنونم خدا رفتگانتو بیامرزه ببین رعایت خیلی خوبه و درسته ولی واقعا دیگه اون زندگی عادی رو هم نباید از بین برد یهو همه هجوم اوردن به استارتر در حالی که واقعا شاید شرایط مجبورش کرده به مهمونی بعد عزیزم ببین الان با شرایط عالی مملکت ما از نظر اقتصادی واقعا خونه نشینی مطلق امکان نداره بالاخره ادم سرکار میره سوار ماشین میشه مجبور به سر زدن به این و اون میشه و...

تعلیم مده کم ذات را / کم ذات اگر بالا رود / گردن زند استاد را برای شادی روح دایی عزیزم یک صلوات میفرستین🖤 
اخه همه ی این مردم که بیرونن عروسین دورازجون ختمن منم  همشون منم🤦‍♀️😅

واقعا 😂

شماها کجا زندگی میکنید مترو نرفتید ببینید مروم تووحلق همدیگه ان بازار نرفتید ببینید همه مغازه دارا م ...

شوهرم بانکه.از صب ک میره ماسک میزنه دستاشو ضد عفونی میکنه میشوره 

خرید تا مجبور نباشیم نمیریم وقتی بریم همه ماسک دستکش مایع ضدعفونی کننده! جاهای شلوغ نمیریم!بیشتر از ۶ ماهه خونه پدر مادرمونم نرفتیم یه شهر دیگه هستن ۱ ساعت فاصله داره 

هرهفته زنگ میزنن بیاین ماهی پشت گوش میندازیم ناراحتم میشن 

قهر میکنن ولی بازم نمیریم 

بسه یا بازم بگم؟مهمونی واجبه؟عروسی واجبه؟خب منو شما رعایت نکنیم کی رعایت کنه ؟

حتما باید یکی از دوربریامون بگیره بمیره بعد جدی بگیریم؟چرا همه چیو ب مسخره میگیرین؟امیدوارم هیچوقت نگیرین تا ب یاد حرفای امشب من نیوفتین😊

وااااا🙁 
واقعا خسته نباشی خیلی عالی بودن. منم انقدر خوشم میاد مهمون اومدنی چند مدل غذا درس کنم با ژله و کیک ا ...

عزیزدلم پیش میاد منم اوایل خیلی اینجوری میشد فدا سرت.‌‌..من خودم میرم جایی خدایی زیاد برام مهم نیست بیشتر استقبال گرم برام مهمه

جاوید عشق مامان
نه عزیزم ممنونم خدا رفتگانتو بیامرزه ببین رعایت خیلی خوبه و درسته ولی واقعا دیگه اون زندگی عادی رو ه ...

استارتر ک مهمونیشو گرفت تموم شد انشالله هم بخیر بگذره و خطری جون و خودشو عزیزاشو تهدید نکنه 

اما اگه ما چیزی میگیم برا اینه ک چن نفرم دیدن خوندن اگرم تا الان رعایت نمیکردن رعایت کنن بخدا ماهام ادمیم دلمون پوسید تک و تنها شهر غریب ..ب خودشون رحم کنن همین ۱ نفر ۱ نفر ک چشم نمیاد کلی آمارو میاره پایین تر وضعیتو حداقل ب سفید میرسونه خطر کمتر میشه 

وااااا🙁 
عزیزدلم پیش میاد منم اوایل خیلی اینجوری میشد فدا سرت.‌‌..من خودم میرم جایی خدایی زیاد برام مهم نیست ...

منم استقبال گرم و محیط گرم خونه بیشتر به چشمم میاد ولی دوس دارم مهمونام از کدبانوییم تعریف کنن. 

به نظر من50% درصد کدبانویی آشپزی واقعا

خدایا خیلی خسته ام 😔😔😔
استارتر ک مهمونیشو گرفت تموم شد انشالله هم بخیر بگذره و خطری جون و خودشو عزیزاشو تهدید نکنه  ا ...

بله عزیزم صد در صد شما درست میگی 

2706