2737
2734
وااااای خدااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂  یعنی همین چیزا منو عاشق نی نی سایت کرده

مگه دروغ میگم😑😂

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
استارتر جان ببخشین بچه ها میشه برای تاپیکام گزارش بزنین واجبه میخام لغو بشه کاربریم لطفا منم براتون ...

وای ببخشید من دور از جونت هار بودم😂😂😂بماند ک باهامم بد تا کردن.😂😂

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
همه باردار بودن وای تا یچیزی میشه میگن چون باردارم فلانه بهمانه..بهانه های بنی اسرائیلی میگیرن هیچ ک ...

الکی نیست 

بدن با سیستم اندوکراین سرپاست 

بارداری تمام سیستم هورمونی بدنو درگیر میکنه و تغییر میده و باعث تغییر خلق و خو هم میشه 

مثل سندروم پیش از قاعدگی 

نمیدونم ی چیزی ک برا خودمون پیش نیومده نفی میکنیم 

مثل اونی ک شرایط بدنیش طوری بوده زایمان طبیعی خوبی داشته دیگه هرکی از زایمان طبیعی بناله رو باخاک یکسان میکنه

2738
چه ربطی ب بارداری داره باردار شدید دیگه شق القمر که نکردین عزیزم

وا شق القمر نمیخواد ک هورمونا ک بهم میریزه ادم عصبی میشه منم همین بودم تا یه مدت الاخصوص ک اگه بچت پسر باشه من شنیدم هورمونای مردانت میره بالاتر و کلا خشن تر و جسور تر میشی

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
مرسی از توصیه های خوبت عزیزم . البته رفت و آمد که نمیشه کرد این روزا اما بقیه اش رو سعی میکنم انجام ...

اره خب رفت و امد نکنی که کلا بهتره.خواهش عزیزم.امیدوارم زیباترین دورانت رو توی بهترین لحظات طی کنی♥