2733
2739
وااااای خدااااا😂😂😂😂😂😂😂😂😂  یعنی همین چیزا منو عاشق نی نی سایت کرده

مگه دروغ میگم😑😂

چالش پاییزی همراه با گروه بامداد خمار عزیزم......... سرگروه مهربوووونم @فندق_فسقلیشروع رژیم ۱۴۰۰/۶/۲۶    . قد۱۷۰.. وزن شروع ۸۸/۸۰۰..  وزن هفته اول..۸۸/۳۰۰😃  وزن  هفته دوم ۸۶/۲۰۰💃🏻💃🏻       وزن هفته چهارم ۸۳/۸۰۰ 🥳🤪.  هفته ششم ۸۲/۸۰۰🥳🥳🤗🤗 هفته هشتم ۸۱/۱۰۰🥳🥳🥳هفته نهم۸۰/۸۰۰  😃😃.    وزن هدف۷۲😎     هیچوقت دیر نیست😃 
استارتر جان ببخشین بچه ها میشه برای تاپیکام گزارش بزنین واجبه میخام لغو بشه کاربریم لطفا منم براتون ...

وای ببخشید من دور از جونت هار بودم😂😂😂بماند ک باهامم بد تا کردن.😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
همه باردار بودن وای تا یچیزی میشه میگن چون باردارم فلانه بهمانه..بهانه های بنی اسرائیلی میگیرن هیچ ک ...

الکی نیست 

بدن با سیستم اندوکراین سرپاست 

بارداری تمام سیستم هورمونی بدنو درگیر میکنه و تغییر میده و باعث تغییر خلق و خو هم میشه 

مثل سندروم پیش از قاعدگی 

نمیدونم ی چیزی ک برا خودمون پیش نیومده نفی میکنیم 

مثل اونی ک شرایط بدنیش طوری بوده زایمان طبیعی خوبی داشته دیگه هرکی از زایمان طبیعی بناله رو باخاک یکسان میکنه

2740
چه ربطی ب بارداری داره باردار شدید دیگه شق القمر که نکردین عزیزم

وا شق القمر نمیخواد ک هورمونا ک بهم میریزه ادم عصبی میشه منم همین بودم تا یه مدت الاخصوص ک اگه بچت پسر باشه من شنیدم هورمونای مردانت میره بالاتر و کلا خشن تر و جسور تر میشی

اکنون شدم به مستان،چون ابروی تو مایل
مرسی از توصیه های خوبت عزیزم . البته رفت و آمد که نمیشه کرد این روزا اما بقیه اش رو سعی میکنم انجام ...

اره خب رفت و امد نکنی که کلا بهتره.خواهش عزیزم.امیدوارم زیباترین دورانت رو توی بهترین لحظات طی کنی♥