2737
2734

دلم تنگ شده

واسه آرایش کردن 

واسه دانشگاه 

واسه باشگاه 

واسه تاکسی و اتوبوس سوار شدن 

واسه رستوران رفتن 

واسه بغل کردن و گرفتن دست دوستام 

واسه کلاس زبان رفتن 

واسه خرید و آرایشگاه 

شما واسه چی دلتون تنگ شده؟ به نظرتون تا کی باید اینجوری ادامه بدیم؟؟

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
2740

دقیقا دلم واسه همه اینا تنگ شده به اضافه اینکه بچه هامو ببرم پارک بگردونمشون بعد بریم رستوران....... 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

آخ گفتی

دلم برا مهمونی دادن و مهمونی رفتن 

رستوران و فلفلی رفتن

عروسی رفتن

تنگه

کلا برا چرک و کثیف بودن دلم تنگه

یه دورانی هم بود که خیلی ها وقتی سرما میخوردن پروفایلشون میذاشتن سرماخوردگی خر است😐 حالا باید ازشون پرسید سرماخوردگی خر است؟؟ نه من میخوام بدونم سرماخوردگی خر است؟؟ یا این کرونای خاک برسر؟؟ اتفاقا سرماخوردگی خیلی هم باشعور و نجیب بود ☹️🤧..... من خوشبخت ترین زن دنیام🤗خدایا شکرت
این دورانم تموم میشه لذت ببر از تو خونه موندت بعد میشه یه خاطره

میگی اخ چه حوب بود نمیرفتیم جایی

بعد چندماه برگشتم😍❤فدای @bellatrixlstrang بشم ک پشتمو خالی نکرد💋پاترهدم  ادمک خرنشوی گریه کنی ؛ کل دنیا سراب است بخند🍃
2706