2733
2734
عنوان

بچه ها به نظرتون به زندگی عادی برمیگردیم؟😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1049 بازدید | 66 پست

یکی از آشناهامون امروز با کرونا فوت کرده جوون بود .خیلی ناراحتشم خصوصا اینکه زن و بچش تو خونه قرنطینه ان .فکر کن عزیزتو از دست بدی هیشکی هم دور و برت نباشه برای تسلی دادن دور از جونتون.واقعا ناراحتشم همه با تلفن فقط تسلیت میگن .حتی مادر دختره هم پیشش نیست😭😭خدایا خودت به دادمون برس

معلومه که بر می گردیم. مگه این اولین بیماری تاریخه؟ کدومشون موند که این یکی بمونه؟ یه مدت صبر می کنی ...

آخه چقدر؟😢😢اگه خیلی طول بکشه چی؟خیلی سخته اینطوری زندگی کردن

خدا بزرگتر از دردای ماست رفیق❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خداروشکر فقط خودتی. من یه دختر سه ساله دارم صبح تا شب میگه حوصله ام سر رفته. یعنی روانی شدم. صبح تا شب باید یه دختر سه ساله بشم که اون وست داشته باشه مسئولیت زندگی و کارهای خونه هم در کنارش .نمیدونم چیکار کنم ؟ 

نمیدونم تا کی ؟ گاهی میگم کاش باردار نشده بودم. این چه دنیایی بود که بچه هامون واردش شدن 😢😢

وااااای منم همینطور دلم خیلی تنگ شده انگار یه گرد غم و مرگ پاشیدن توی جهان البته عصر آکواریوس هست و جهان داره خودشو پاکسازی میکنه فرکانس زمین میره بالا زلزله و سیل مرگ و میر خیلی زیاد میشه اما میگذره 

2728
خداروشکر فقط خودتی. من یه دختر سه ساله دارم صبح تا شب میگه حوصله ام سر رفته. یعنی روانی شدم. صبح تا ...

وای برای بچه ها که خیلی سخت تره 

باهاش بازی کن تو خونه بازی ای مختلف از نت یاد بگیر سرگرمش کن😔

بچه ها من شب یلدا رفتم ارایشگاه دیگه نرفتم، امید دارم تا دوسال دیگه شب یلدا بتونم برم 😁یعنی تموم‌می ...

تا اون موقع دیگه قابل شناسایی نیستی 😂😂

2740
من ک از بس فیلم و عشق و عاشقی دیدم و خیانت ....همش احساس میکنم خودمو هم  یکی ول کرده رفته🙃

😂😂😂 

من اوایل خیلی زیاد می دیدم ولی الان حوصله اونم ندارم دیگه

2706