2737
2739
عنوان

شیرازیای عزیز

| مشاهده متن کامل بحث + 141 بازدید | 24 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بی بی زدین؟

آره از هم دادم سنو هم رفتم

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
آخ حون شیرازی پیدا کردم

خخخخخ زیادیم که

بهترین روز زندگیم روزیه که به عشقم بگم بابا شده . از بهمن ۹۷ منتظرم. روز ۱۴۰۰/۲/۹ خدا برامون معجزه کرد و به عشقم خبر بابا شدنش رو دادم.نی نی من ۱۴۰۰/۴/۴ قلب نی نی من از حرکت وایساد و من همچنان منتظرم
میگن پارسا نژاد خیلی خوبه من ماه بعدی میخوام برم ای یو ای

عزیزم انشاالله که مثبت بشه 

تخصصشون نازایی هست

سلام دکتر ابطحی دختر خالم میرفت جواب گرفت ولی ۶ماهه سقط کرد الان داره میره پیشش. دکتر پور برفه ای ه ...

منم ابطحی و شنیدم

انشاالله خدا زود زود به نی نی صحیح و سالم به آبجی شما هم بده 

به ما هم بده

2738