2737
2734
عنوان

خيلي دلم گرفته از خواهر شوهرهام

241 بازدید | 19 پست

دوستان من خانواده شوهر خيلي خيلي بدي دارم كه از اول ازدواج خيلي بي عاطفه بودند و برخورد خيلي بدي داشتند با من.

با همشون قهر هستم و قطع رابطه بجز يكي از خواهر شوهرها كه اونم هميشه خيلي رسمي بوديم و سالي يكدفعه حرف ميزديم.

باهلش دفعه قبل كه حرف زدم گله كردم و از اون يكي خواهر شوهر گفتم كه چه برخورد بدي باهام كرده و چقدر بي احترامي كرده. خودش رو زد به اون راه ولي مطمين هستم كه موضوع رو ميدونه. ظاهرا خوب بود و با هم حرف زديم ولي از اون موقع دو دفعه براش پيام گذاشتم و حال و احوال ولي جوابم رو نداد.

خيلي ناراحتم از برخوردهاشون و نميدونم درستش چي هست؟

ايا لازم هست به شوهرم بگم؟

اينم بگم خود اين خواهر شوهرم هم خيلي كرم داشت ولي به خاطر شوهرم نميخولستم با همه خانوادش قطع رابطه كنم

در مورد اون خواهر شوهرم هم براي اين بهش حرف زدم چون خودش هم چند تا كار بد انجام داده بود دو اون ضمينه و مطمين هستم از قصد كرده اين كارها رو. خواستم به روش بيارم كه من خر نيستم و ميفهمم .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهرشوهرای من عفریتن همشون بجزیکیشون گولدور وازخودراضی ان هیچوقت نیومدن عیدی چیزی برام بخرن تولد وعیداول سال عروسی ونامزدی تبریک وچیزی بخرن خودشونو زدن اون راه شوهرمم تقریبا طرف اوناس.ببین م چی میکشم هرچیم میگم طرف شوهرمو میگیرن بیشتر هم برادرا وچیزای دیگه😔

2728
2738

قوم شوهره دیگه اگه حای من بودی چیکار میکردی خواهر بخدا دلم خونه😔

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2706