2737
2734
عنوان

خیلی دلم گرفته

251 بازدید | 33 پست

من خیلی مشکلات دارم خیلی دلم گرفته اصلا حال و روز خوبی ندارم اینقد گریه کردم غصه خوردم این مدت دور چشام خیلی سیاه شده دلم مرگ میخواد ولی هرکار میکنم کرونا نمیگیرم😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خدایاااا 

چرا اینکارا رو میکنی اخه عزیزم

چرا بنده مشکلاتت شدی و اجازه میدی کنترل ت کنن؟؟

ناشکری نکن 

سلامتی تو ارزوی بیماراس

با مریض شدنت چیزی عوض نمیشه

ضعیف نباش و قدرتت به دنیا و مشکلاتت نشون بده

✨از خداي خالق الماس ؛هيچوقت كم نخواه✨

براچی اینجوری شدی☹

ببین واقعا هیچ مشکلی ارزش اینو نداره ک ادم یک ثانیه مرگو بخواد

شاید اولش بخاطر‌ناراحتیت و فشار‌روت اینجوری باشی

ولی همیشه ک اینجوری‌نمیمونه☹

همه چی حل میشه فقط نیازمند یکم‌زمانه

2738

منم خیلی این روزا داغونم

بابام نزاشت ب عشقم برسم 

و به زور شوهرم داد 

الان مث سگ پشیمونم 

۷ سال پاش نشستم ولی هیچ کاری جلو نرفت 

نه اون پیشرفت کرد نه بابام راضی شد 

الان استوریاشو ک میبینم دلم کباب میشه همش غمگین میزاره

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین
منم خیلی این روزا داغونم بابام نزاشت ب عشقم برسم  و به زور شوهرم داد  الان مث سگ پشیمون ...

خیلی سخته واقعا بنظرم انفالوش کن ی روز بفهمی ازدواج کرده ببینی تو پیجش میمیری قشنگ میفهمم چی میگی ولی انفالوکن

خیلی سخته واقعا بنظرم انفالوش کن ی روز بفهمی ازدواج کرده ببینی تو پیجش میمیری قشنگ میفهمم چی میگی ول ...

خیلی سخته خیلی 

عذاب میکشم😔

تو چرا ناراحتی دوستم؟

تیکر تولدمه                                                                                    لطفا پروفایلمو کپی نکنین و برندارین و بذارین ؛ مرسی               یه صلوات مهمونم میکنین برا سلامتیم؟ ممنونم                    ۹۹/9/9 بهترین اتفاق زندگیم افتاد و من توی سلامت کاملم🧡خدایا شکرت💫                                                                                            باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم و جواب برای امثال شما زیاده ولی ارزش جواب دادنم ندارین

منم خیلی گرفتارم توروخدا هرکی پستمو میخونه یه صلوات واسم بفرسته مشکلات بیشمارم حل بشن

یک روز می آیی که من دیگر دچارت نیستم/از صبر لبریزم ولی چشم انتظارت نیستم.           لطفا برای روشن شدن تکلیفم تو این زندگی کوفتی یه صلوات بفرستین ممنونتون میشم

دنیا ازکی انقد نامرد شد😢قبلنا پر بود از تاپیکایه به عشقم رسیدم مادر شدم به ارزوم رسیدم الان همش خودکشی دلم گرفته 😭منم دلم گرفته

امیدوارم نشونه ای باشه برای دختری که خستست از اسیب های سهوی و عمدی دیگران علیه خودش.هی تو قویتر از چیزی هستی که فکر میکنی 👈                                           ‌‌‌‌‌‌‌‌                    دوست ریشه دار من،چقد مایلی به سبز ماندن و ریشه دواندن؟🌱
خیلی سخته خیلی  عذاب میکشم😔 تو چرا ناراحتی دوستم؟

من کلا همه چی زندگیم بهم ریخته چند وقت پیش برادرم مرد بعد اون روحیم خراب شد خانواده کم جمعیتی بودیم الان بدتر شد بعد اون عموم مرد بعد اون نامزدم ولم کرد بهم خیانت کرد من عاشقش بودم ولی... الان داغونم آرزو میکنم بمیرم 

2706