2737
2739
گلم ی دکتری تو تلویزیون صحبت میکرد میگفت زایمان طبیعی تو ایران فایده نداره چون با آمپول فشار میزنن ک ...

یعنی آمپول فشار ضررش از بیهوشی سزارین بیشتره؟ 

زبان هر انسان، آیینه‌ی درون اوست!  آنچه در لابلای حرکات زبان او، به نمایش گذاشته می‌شود؛  میزانِ عقلانیّت، شعور، سلامت و تقوایِ درونی هر انسان است.      استاد_شجاعی

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میگف خیلی خون ریزی کردم فشارم افتاده سه تا سه شیاف میذاشتم 

کلا واس همه ۲_۳ تا شیاف میذارن ک درد نداشته باشن دیگه ‌

خون ریزی هم طبیعیه بعد زایمان 

🤔

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
اخه وقتی سزارین اختیاری نمیکنن و میگن طبیعی  چکار باید کرد؟

بیمارستان خصوصی هر چی مریض بگه انجام میدن چون پول میگیرن، ب خدا بخاطر ه راحتیه خودشون میگن طبیعی باور کن

من ی بار رفتم مطب خود دکترم ی نامه نوشت و امضا کرد برای سزارین همون شد

بعد هم شوهرم گفت دوست ندارم زنم طبیعی زایمان کنه دیگه همین شد.

2728
پزشکم اشناس دستش هم همیشه برا معاینه و تست ها اینا خوب بوده برام  دلم نمیاد عوضش کنم همیشه در د ...

خلاصه میگم که بگیری بین مامانم وهمه ی همکاراش ودوستاش فقط دوپزشک طبیعی زایمان کردن.زایمان درهرصورت سخته اماراه ساده ترسزارینه مهم اینه که نترسی وبه خداتوکل کنی خودش هوای خودت وبچت روداره به این فکرکن بعدش بچت روبغل میکنی وخودت روتودردسرمشکلات بعدازطبیعی ننداختی

کلا واس همه ۲_۳ تا شیاف میذارن ک درد نداشته باشن دیگه ‌ خون ریزی هم طبیعیه بعد زایمان  🤔

یه جوری دیشب ترسوندم میگف این درد رو برا دشمنم نمیخوام

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
2738
یعنی آمپول فشار ضررش از بیهوشی سزارین بیشتره؟ 

نمیدونم گلم، دکتر تو تلویزیون میگفت اشتباهه تو ایران انقدر آمپول فشار ب مادر میزنن ک چیه

بچه زود دنیا بیاد

من خودم بیهوشی بودم تا الان ک ضرری ازش ندیدم

خلاصه میگم که بگیری بین مامانم وهمه ی همکاراش ودوستاش فقط دوپزشک طبیعی زایمان کردن.زایمان درهرصورت س ...

خدا خیرت بده اروم شدم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
من میخوام برم سزارین اختیاری . از بس شنیدم در طبیعی بچه خفه شده .  یا افتادگی مثانه و..... گر ...

واقعا چرا اینحرفارو تو تاپیک های بارداری میزنین؟؟

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭
یه جوری دیشب ترسوندم میگف این درد رو برا دشمنم نمیخوام

والا منو دختر عموم باهم سزارین شدیم

اون انقدر غر زد و نق زد همه رو روانی کرد

من راضی بودم 

آخرم همه گفتم اون لوسه .

بالاخره عمله دیگه.قرار نیس نازت کنن 

لایک نکنید لطفا.ممنون ♥️
2706