2726

دکترا میگن طبیعی خوبه

عوام میگن سزارین خوبه

ادم میمونه

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
اون موقع بعد عمل  درد نداشتین .بی حس بودین؟؟

نه من ب دکترم گفتم بی هوشم کنه چون دیسک کمر دارم ایشون هم قبول کردن

من بیشتر کمرم درد میکرد، جای زایمانم هم ۲    ۳   روز اول خیلییی درد میکرد

بعدش خوب شد، اینم بگم دکتره من آقا بودن 

خانوم ها بیشترشون غیر از طبیعی چیز دیگه رو قبول نمیکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من سزارین با بی حسی بودم عالی بود هیچی نفهمیدم اینقدر راحت بود که میگفتم حاضرم همین الان یکی دیگه ام ...

بعدش چی ؟؟خواهر شوهرم ماه پیش سز اختیای شد دیشب به من توضیح میداد میگف مردم از درد بعدش حالا منم  هشت ماهه باردارم

من تازگی مهاجرت کزدم چند روز  دعا کنید کار گیرم بیاد
نه من ب دکترم گفتم بی هوشم کنه چون دیسک کمر دارم ایشون هم قبول کردن من بیشتر کمرم درد میکرد، جای زا ...

بعد عمل درد نداشتین؟؟

2728
نه من ب دکترم گفتم بی هوشم کنه چون دیسک کمر دارم ایشون هم قبول کردن من بیشتر کمرم درد میکرد، جای زا ...

یعنی درد شدید منظورمه

اها گرفتم تجربتون از کجاس😉میشع از درد های بعدش برام توضیح بدین؟؟خواهر شوهرم راست میگه درد بهعدش زیا ...

برای هردوروش زایمان بایدگفت بدن هاباهم متفاوته خانم بوده بعدازطبیعی چندتادونه خرماخوردیه قلپ آب انگارنه انگارامابوده بعدازسزارین دردخیلی بدی روداشتن خصوصااولین بارکه میخوان بلندشن که درکل طبیعی به ژنتیک وفعالیت وتغذیه بین زایمان بستگی داره اماسزارین درصدخیلی زیادی به پزشک.اماراه ایمن سزارینه وریسکش ازهرلحاظ خیلی کمتره

دکترا میگن طبیعی خوبه عوام میگن سزارین خوبه ادم میمونه

گلم ی دکتری تو تلویزیون صحبت میکرد میگفت زایمان طبیعی تو ایران فایده نداره چون با آمپول فشار میزنن ک مضراتش رو بعد ها نشون میده 

یا با دستگاه بچه رو درمیارن

ولی خارج از کشور دقیقا زمان خودش زایمان طبیعی انجام میشه

از آمپول فشار استفاده نمیکنن 

ربطی به هوش نداره عزیز فقط سزارین دو هفته از طبیعی زودتر به دنیا میاد اون دو هفته و تغییرات اندکی ...

خب میگم نه..ربطی نداره همش الکیه..جاریم دوتا بچش سز شدن ماشالله خیلی باهوش و آروم و صبورن...اما دخترمن طبیعی دنیا اومد..چهارسالشه هنوز گریه میکنه

هرگز از رحمت خدا ناامید نمیشم....
برای هردوروش زایمان بایدگفت بدن هاباهم متفاوته خانم بوده بعدازطبیعی چندتادونه خرماخوردیه قلپ آب انگا ...

پزشکم اشناس دستش هم همیشه برا معاینه و تست ها اینا خوب بوده برام  دلم نمیاد عوضش کنم همیشه در دسترسم بوده این هشت ماه کلی تلفنی بهم انرژی داده .. ولی از دیشب یه ترسی به جونم افتاده میگف من مردم بعد از عمل ولی میگن بی حسی تا چند ساعت بعدش درد نداری بعدش میشه پمپ درد زد

گلم ی دکتری تو تلویزیون صحبت میکرد میگفت زایمان طبیعی تو ایران فایده نداره چون با آمپول فشار میزنن ک ...

اخه وقتی سزارین اختیاری نمیکنن و میگن طبیعی  چکار باید کرد؟

خداجونم مواظب بچه م باش ...بند بند دلم به بند بند وجودش بستست..خداجونم هدیه قشنگت و سالم و سلامت به دستم برسون...قول میدم همیشه مراقبش باشم بیشتر از جونم...
بله . عالی بود دیگ کسی ک نازک نارنجی باشه غر میزنه واس سزارین .😐

میگف خیلی خون ریزی کردم فشارم افتاده سه تا سه شیاف میذاشتم 

2706