2733
2734
عنوان

شب خواستگاریم من یه سوتی دادم که هرگز فراموش نمیکنم 😑😐

| مشاهده متن کامل بحث + 6011 بازدید | 202 پست
توک از دیروز تاالان کل سایتو خبر کردی ک کتک خوردی الان داری خاطره ازش میتعریفی!

مگه همیشه باید از کتک و دعوا بگی😏😏ما روزای خوب نداشتیم؟

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
واقعا چرا زن و شوهرا  اون اولا قبل عقد  فکر میکنن که دیگه موقعیت اینکه پیش هم باشن پیش نمی ...

من شوهرم دبیر بود یک شهر دیگه آخر هفته که میومد دیگه ولم نمی کرد تا شنبه که میرفت همه جا با هم بودیم ما از شب اول عقد دیگه از هم جدا نخوابیدیم نهایت استفاده رو میبرد یه شب اشتباهی همکارشو بغل کرده بود جای من همکارش روز بعد گفته بود ققققققشنگ معلومه عقد کرده ای

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی با حال بود    

😎😎😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

راستی خدادلم هوای دیروز را کردههوای روزهای کودکی رادلم میخواهد مثل دیروز قاصدکی بردارمآرزوهایم را به دستش بسپارم تا برای تو بیاورددلم میخواهد دفتر مشقم را باز کنم و دوباره تمرین کنمالفبای زندگی رامیخواهم خط خطی کنم تمام آن روزهایی که دل شکستم و دلم را شکستنددلم میخواهد این بار اگر معلم گفت در دفتر نقاشی تانهر چه میخواهید بکشیداین بار تنها و تنها نردبانی بکشم به سوی تودلم میخواهد این بار اگر گلی را دیدمآن را نچینمدلم میخواهد …می شود باز هم کودک شد؟؟راستی خدا!دلم فردا هوای امروز را می کند؟؟؟
2728
مگه همیشه باید از کتک و دعوا بگی😏😏ما روزای خوب نداشتیم؟

كتكت ميزنه!؟😟😟

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
من شوهرم دبیر بود یک شهر دیگه آخر هفته که میومد دیگه ولم نمی کرد تا شنبه که میرفت همه جا با هم بودیم ...

ای جونم😂😂معلومه قشنگ اووووف😂

كتكت ميزنه!؟😟😟

دیروز برای اولین بار☹️☹️☹️☹️

2738
ای جونم😂😂معلومه قشنگ اووووف😂

آره خیلیییییییییی  

با دین یا بدون دین ،انسان های خوب ،کار های خوب می کنند و انسان های بد ،کار های بد.....اما برای اینکه انسان با ظاهر خوب بتواند کار های بد بکند ...... قطعا به دین نیاز دارد......!
دیروز برای اولین بار☹️☹️☹️☹️

ديگه نذار همچيم اتفاقي تكرار بشه هيچوقت هيچوقت هيچوقت

الان داشتم برات ذوق ميكردم يهو همچين چيزي ديدم بدجور خورد توو ذوقم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بهار چرا نیومدی تایپکم

کدوم تاپیک عشقم

نگرفتی؟؟ ینی حالا که تو عقدبعد 5 ماه گذاشتی باهات رابطه داشته باشم. منم 5 ماه بعد عروسی چیزت میکنم ...

خب ب ضرر خودش تموم میشه دیگه ،اخه منم تا ۶ماه بعد عقد نزاشتن بهم دست بزن ،بعد عروسی سه ماه بعد شب زفاف داشتیم ینی شوهر منم عقده ای شده بوده ؟؟؟

2706