2737
2739
عنوان

خانومای باردار کرمانشاهی میشه بیاید

| مشاهده متن کامل بحث + 246 بازدید | 23 پست

عزیزم هیچ سونوگرافی ان تی صددرصد نیست من خودم سنندج سونو دادم اولین لحظه بدون مکث و بدون تردید گفت پسره و پسر بود،، اما کرمانشاه هم سونوی بابلی پارکینگ ساختمان اجلالیه اونم خوبه و فرشچیان

یه روز یه گدا بوده که دونفر بودن هرروز بهش سر میزدن یکیشون هر روز بهش یه لگد میزد و یکیشون هرروز بهش پول میداد، یه مدت این دو نفر پیداشون نمیشه اونیکه لگده رو میزد شد آدم خوبه و اونیکه پول میداد بهش شد آدم بده چون چند وقت پیداشون نبود که بهش لگد بزنن یا پول بدن، مراقب باشین بیش از اندازه خوب نباشین چون یه روز نبودن خوبیتون یا کم شدن خوبیتون باعث بد دیده شدنتون میشه، ✓/// از طرف یه احمق که همیشه خوب بوده و ساده از بس بلا سرم اومده دیگه از خودم بیزارممممم بخاطر کودن بودنم و سادگیم، انشاالله یه روزی میاد میبینم که حقم گرفته شده و میام اینجا مینویسم🖤😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

والا من مشکلی نداشتم...تو هر دو غربالگری ...البته نی نیم هنوز به دنیا نیومده ولی تا الان چیزی نبوده ...

درسته والا منم همه ی سونوهام پیشش بوده عالی بود.نمیدونم چرا گفت نرو.هزینه غربالگری اولت چقد شد ؟

💎زبان کوردی هویت من است💎

دکتر بابلی کارش عالیه جعفر سهرابی هم خوبه. بابلی بالاتر از دبیر اعظمه سمت راست.سهرابی هم که پارکینگه

خدایااا هزار مرتبه شکرت .یه صلوات برا سلامتی دخترم بفرست سالم بیاد بغلم برا همه منتظرا دعا میکنم 🙏خدایااا شکرت دخترم۲۷ مهر ۹۹ قدم رو چشممون گذاشت❤
2731
درسته والا منم همه ی سونوهام پیشش بوده عالی بود.نمیدونم چرا گفت نرو.هزینه غربالگری اولت چقد شد ؟

ی سری دکترا کار بعضی سونوگرافی ها رو قبول ندارن...یا خودشون با ی سری کار میکنن میخوان بیماراشون ببرن پیش اونا ی جور تبادله کاره ........

والا هزینشو یادم نیست فک کنم نزدیک صد و خورده ای شد ..

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی

راستی خانومی مبارک باشه چند ماهته؟؟پیش کدوم دکتر میری؟؟؟

من الان هفته ی ۱۱م.مرسی قربونت برم.پبش افسانه منصوری همون ساختمان بام شهر

الهی عزیزم چشم بزاری  هم گذشته خیلی مراقب خودت باش ...انشالله نی نی سلامت بیاد بغلت...برا منم لطفا دعا کن ..

2740