2733
2734

سلام دوستای عزیز برا 16م مرداد غربالگری اول باید انجام بدم میخوام یه سونوگرافی عالی برم ک تشخیص احتمالی جنسیت رو دقیق بگه کسی می‌شناسید معرفی کنید ازتون ممنون میشم 

برای سلامتی نی نی ازتون تمنا دارم یه صلوات بفرستید

عزیزم شریفی تو مسکن کارش عالیه،یه اقای مسن هم هست اسمشو فراموش کردم معمولاً جنسیت رو میگه اما اشتباه هم زیاد داره

قلبت را به خدا بسپار وقتی میدانی بدون حکمت او برگی از درختی نمی افتد...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دکتر فرشچیان توو پارکینگ.عه منم کرمانشاهم و مرداد غربالگری اولمه😍

بسلامتی عزیزم فرشچیان تو نت سرچ کردم بعضیا گفته بودن اشتباه هم گفته من دیگه میگم جایی برم خییلی دقیق واقعا 

2731
بسلامتی عزیزم فرشچیان تو نت سرچ کردم بعضیا گفته بودن اشتباه هم گفته من دیگه میگم جایی برم خییلی دقیق ...

والا من از چندتا دکتر پرسیدم گفتن فرشچیان ولی پارسال رفتم پیشش خیلی یهویی گفت بچه ت ۸هفته ایست قلبی داشته.☹الان حس خوبی بهش ندارم.اگه کسی بهتر پیدا کردی به منم بگو لطفا😘سپاس

💎زبان کوردی هویت من است💎
2738
والا من از چندتا دکتر پرسیدم گفتن فرشچیان ولی پارسال رفتم پیشش خیلی یهویی گفت بچه ت ۸هفته ایست قلبی ...

عزیزم متاسفم انشالله ک هیچوقت دیگه اینطور نشه 

علائم خاصی نداشتی يا بیماری یا هرچیزی 

دلیلش چی بوده 

سلام من تعریف دکتر حسنی نسب رو شنیدم ...البته خودم هردو غربالگری رو پیش دکتر فرهاد منیفی رفتم که خوب ...

منم همه سونوهام پیش منیفیه ولی دکترم گفت خوب نیست واس غربالگری برا شما درست بود؟

💎زبان کوردی هویت من است💎
عزیزم متاسفم انشالله ک هیچوقت دیگه اینطور نشه  علائم خاصی نداشتی يا بیماری یا هرچیزی  دل ...

تنبلی تخمدان دارم و از هفته ۵م بارداریم خونریزی داشتم با شیافم قطع نمیشد ولی این بار خداروشکر خیلی خوبم و هیچ مشکلی تا الان نداشتم سپردم دست خدا.خودش بهم ببخشه بچه مو🙏🙏🙏🙏

💎زبان کوردی هویت من است💎
تنبلی تخمدان دارم و از هفته ۵م بارداریم خونریزی داشتم با شیافم قطع نمیشد ولی این بار خداروشکر خیلی خ ...

انشالله عزیزدلم ب امید خدا نی نی تو سالم بغل میگیری تو پدر مادرش بزرگ میشن نشالله 

منم همه سونوهام پیش منیفیه ولی دکترم گفت خوب نیست واس غربالگری برا شما درست بود؟

والا من مشکلی نداشتم...تو هر دو غربالگری ...البته نی نیم هنوز به دنیا نیومده ولی تا الان چیزی نبوده انشالله که نیست ..همه دکترا درصد خطا دارن ..این دکترم مراجعه کننده زیاد داشت اگه بد بود کسی نمیومد 

به مَن نَپَر ،لَب پَر میشی ،....لَب تَر کنم ،پَر پَر میشی
2706