2737
2739
عنوان

اینایی که کارگر میارین خونتون برای نظافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 82 پست
این جوری که آدم در کل هفته هیچ کاری تو خونه نداره انجام بده.فقط آشپزی و جارو

نه بابا آشپزی جارو ظرف شستن مرتب کردن خیلی کارهاست حالا انشاءالله بچه ت دنیا بیاد بزرگ و شیطون شه میبینی چقدر سخته

وزن فعلی۷۹ هدف اول ۷۲ هدف دوم ۶۸ وزن هدف نهایی ۶۲برای 
عزیزم مراقب باش .رعایت کن.برو خونه مامانت یا خونه خودتی همسرت کمک کنه.ایشالله به سلامتی بارداریت تمو ...

ممنون عزیزم همسرم کمکم میکنه البته امشب میخاییم بریم ماشین ظرفشویی بگیریم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

غذا و تمیزی که همیشه هست ولی من خودم دیگه مبل و فرش رو جا به جا نمیکنم زیرش رو تمیز کنم یا سرویس ر ...

این جوری خونه خیلی بذق میزنه.مث روز اول عیده😎😎😎😎 منم برم تجدید نظر کنم که ببینم میشه خانوم بیارم یا نه

من به دستای خدا خیره شدم💜معجزه کرد💜
2728
مبگیاد خودشو میزنه به برق و رو دور تند کار میکنه 😂😂😂

از بس نمیدونم چی بهش داده بود خورده بود هزیون میگفت تفلک

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
نه بابا آشپزی جارو ظرف شستن مرتب کردن خیلی کارهاست حالا انشاءالله بچه ت دنیا بیاد بزرگ و شیطون شه می ...

درسته خیلی کار هست.عزیزم باردار نیستم.تیکر اقداممه

ممنون عزیزم همسرم کمکم میکنه البته امشب میخاییم بریم ماشین ظرفشویی بگیریم 

ایشالله به سلامتی و دل خوشی استفاده کنی😘😘😘

2740
توهمی بوده😂

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4678641/غذا-بلد-نیستم-درست-کنم-و-همیشه-راضیه-غذا-برامون-میپزه

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
https://www.ninisite.com/discussion/topic/4678641/غذا-بلد-نیستم-درست-کنم-و-همیشه-راضیه-غذا-برامون-می ...

مرسی که لینک دادی.برم بخونم یه کم بخندم😂😂

مرسی که لینک دادی.برم بخونم یه کم بخندم😂😂

اره بخون سر گرم میشی 

😂😂

خیلی عالی بود.کلی خندیدم😂😂😂😂😂

😂😂😂

دیشبم من باهاش سرگرم بودم