2733
2734
عنوان

اینایی که کارگر میارین خونتون برای نظافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 82 پست
همینجوری پرسیدم  آخه من دیوارهارو نظافت نمیکنم

من حساسم راستش

به ديوارا 

و كابينتا و زير و روشون

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

⁦❤️⁩⁦❤️⁩😘😘

🌹🌹🌹

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
2728
ببخشید خونتون چند متره؟

٨٥

خدانگهداره این راضیه رو😂😂

اره واقعا 

دیشب یکی تاپیک زد میگفت ناخن کاشتم راضیه میاد اشپزی میکنه

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2738
هفته درمیون میاد سه خوابه ۱۵۰متره پسرم شیطونو کثیف کنه  کل خونرو جارو و دستنال میکنه سرویسارو ...

این جوری که آدم در کل هفته هیچ کاری تو خونه نداره انجام بده.فقط آشپزی و جارو

من به دستای خدا خیره شدم💜معجزه کرد💜
آخه واسم عجیبه.خونه 100 مترم باشه.تمیز کردنش کاری نداره.خودمم شاغلم اما همیشه غذا و تمیزی به راهه

غذا و تمیزی که همیشه هست

ولی من خودم دیگه مبل و فرش رو جا به جا نمیکنم زیرش رو تمیز کنم

یا سرویس رو هر روز میشورم ولی دیوارهاش رو نه

یا کف خونه رو طی میکشم ولی زیر کابینت رو دیگه نه

دیوار و پنجره هم اصلا نمیتونم خودم

این ها رو اون خانم زحمت میکشه و نظافت میکنه.

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               
😂😂😂راست میگه دگ .با ناخن نمیشه آشپزی کرد😂

اخه میگفت ۱۲ تا یک میاد خونه رو تمیز میکنه و ناهارم میپزه 😐😐😐😐

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘

ماهی دوبار پنج‌شنبه‌ها البته قبل از کرونا از زمان کرونا دیگه نیومده تمیزکاریای خونه رو میکنه دیگه تمیز اساسی 

من سرکارم هر روز تو خونه نیستم باشم هم ترجیح میدم کمک داشته باشم 

من الان باردارم و چون قبلا سقط داشتم الان نباید زیاد کار کنم ولی کار کردن یکی دیگه هم بهم نمی چسبه ن ...

عزیزم مراقب باش .رعایت کن.برو خونه مامانت یا خونه خودتی همسرت کمک کنه.ایشالله به سلامتی بارداریت تموم شه و سلامت نی نی تو بغل کنی

من به دستای خدا خیره شدم💜معجزه کرد💜