2737
2734
عنوان

اینایی که کارگر میارین خونتون برای نظافت

| مشاهده متن کامل بحث + 1869 بازدید | 82 پست
خانما اطلاع دارین کسی که بیاد از صبح تا ظهر تمیزکنه ناهار بپزه چقدر میگیره  بنظرتون ب صرقه تره ...

توی شهرستان معمولا بین ۱۵ تا ۱۸ هست ساعتی . تهران احتمالا بیشتره

برای من خونه ناهار میپزه به نظرم بهتره چون خیالم از بابت کیفیت موادش راحت تره و به نظرم قیمتش هم احتمالا مناسب تره از آشپزخونه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آخه واسم عجیبه.خونه 100 مترم باشه.تمیز کردنش کاری نداره.خودمم شاغلم اما همیشه غذا و تمیزی به راهه

من خونه ام ۷۰ و خرده ای متره تا قبل کرونا هر هفته یه خانمی میومد اتوکاری و جارو برقی اساسی و گردگیری و شستن اسباب بازیهای پسرم و‌شستن سرویسها رو انجام میداد گاهی پیاز داغ و سیرداغ ‌و سبزی و اینجورچیزها هم برام آماده می‌کرد میاورد . بنظرم تایمی که خونه ام استراحت کنم و کنار خانواده باشم راحت ترم تا اینکه بخوام کار کنم کمک به اون خانم هم هست 

مرگ انسان گاهی اوقات از نبود نبض نیست مرگ یعنی حال من با دیدن انگشترش 
یاد اون تاپیکه افتادم ک میکفت منو اکبر با هم بودیم اکبر ولم نمیکنه اکبرم کامنت گذاشته بود😂

ندیدم 

چه حیف شد 

کاش بودی سرم را روی شانه هایت می‌گذاشتم و می‌بوسیدمت.وقتی بودی آنقدر بزرگ نبودم وقتی هم که رفتی بزرگ نشدم.خوش به حالت کاش من را هم میبردی.دلم برایت تنگ است همیشه عاشقت هستم.با اینکه هیچ خاطره یی از با تو بودن ندارم ولی هر روز با خاطراتت زندگی میکنم در لحظه خودمو در کنارت تجسم میکنم .نمیدانم دیوانگیه یا عشقه. هرچی هس ،حس خوبیه حس با توبودن😍مادرم😘
2731
ما سالی دوبار میاریم خودمونم میفتیم دنبالش کارهای خونه رو انجام میدیم،خودمون بیشتر از اون کار میکنیم ...

وای منم قبلا همینطور بودم ولی از زمانی یه بنده خدا شرکت سنجاق بهم معرفی کرد نجاتم داد خدا خیرش بده 

خانما اطلاع دارین کسی که بیاد از صبح تا ظهر تمیزکنه ناهار بپزه چقدر میگیره  بنظرتون ب صرقه تره ...

برو تو این لینک سنجاق  کارشون عالیه خدمات برای مراسم ها و مهمانی هم دارن برو تو لینکش دقیق تر ببین 

برای من ماهی یک بار کافیه چون بچه کوچیک ندارم  نظافت کلی میکنه دیگه  ولی برای مادرم د ...

منم ماهی یه بار اوکی هستم هر ماه یه بار از سنجاق  نیرو میارم خونم برق میرفته خودمم هر هفته تمیز کاری معمولی انجام میدم خونم همیشه تمیز میمونه

2738