2733
2734
عنوان

دخترا بیاین کمک

52 بازدید | 9 پست

سلام 

دخترا من دیروز خونه مادرشوهرم با شوهرم دعوام شد خیلی بد و بیراه گفتم و مادرشوهرم موقع برگشت اومد ازم عذرخواهی کرد حالا میخوام ازش عذرخواهی کنم واقعا الکی غوغا کردم راهش دوره نمیتونم برم میخوام زنگ بزنم به نظرتون چی‌بگم

من خودم در این مواقع ترجیه میدم پیام بدم 😁 ولی میتونی بگی ببخشید متوجه نبودم ک چی گفتم و معذرت میخ ...

متاسفانه گوشی موبایل نداره خونه هم تلفنش خراب شده باید زنگ بزنم پدرشوهرم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
متاسفانه گوشی موبایل نداره خونه هم تلفنش خراب شده باید زنگ بزنم پدرشوهرم 

خب همون بگو ببخشید حرفایی زدم اصن دست خودم نبود عصبانی بودم ببخشید بی احترامی کردم واقعا از ته دلم ازتون معذرت میخوام امیدوارم تونسته باشم یکم از ناراحتیتون کم کنم 

میترسم باهام بدرفتاری کنه 

بعید میدونم اگه میگه ازت عذر خواهی کرده بعید میدونم اینجوری باشه ولی اگه میخوای نشه ایینجوری باید اول اینقدر عذرخواهی کنی و حس پشیمونی تو صدات باشه ک خودشون کم بیارن و نتونن بد رفتاری کنن باهت میتونی اینم بگی ک اشتباه از ما بود ک نتونستیم خودمونو جلو شما نگه داریم و دعوا نکنیم ک شما رو اذیت کنیم حس پشیمونی زیاااااد

بعید میدونم اگه میگه ازت عذر خواهی کرده بعید میدونم اینجوری باشه ولی اگه میخوای نشه ایینجوری باید او ...

اره فکرکنم این جمله آخرت خیلی خوب باشه 

دعا کن برام خیلی ناراحتم

2740