2737
2739

هرچند اقا فرهاد آب نمیدیدن شناگر قهاری بودن 😅اخرای قسمت 6 کار خودش کرد و هدیه خانوم رو به مراد دلش رسوند

ولی اینایی که میگن فرهاد باید هدیه میشد اگه خودشونم چندسال با پسری باشن و کلی قول قرار ، بازم میگن ؟

فرهاد اگه نیتش خیر و خوبی بود کار دیگه میکرد در حق هدیه ، نه همچین خیانتی در حق لیدا

مثلا خواست جنتلمن بازی در بیاره

میشه گزارش بزنید لایکم کنید حمد میخونم با اجازه اسیhttps://www.ninisite.com/discussion/topic/4675107/سریال-دل-مقصر-اواس-از-نظر-من-نه

بیاین پایین عشقا یه چیز جذاب دارم👇👇👇👇داستان امیر و پریناز بزنید رو لینک و بخونید مرسی از توجهتون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
عاشق سریال همگناهم ولی اون تیکه ای که فرهاد رفت تو اتاق و بعدم هدیه روسریشو برداشت پشت سرش رفت حاااا ...

دقیقا دختره سر از پا نمیشناخت سریع روسری برداشت و....خیلی صحنه بیخودی بود 

الان که گرفتتش حق نداره طلاقش بده چون باید زن یکی دیگه بشه بدتر از اون قصابه

توی محلی که اینا زندگی میکنن و مهر مطلقه بودن بهش میخوره اینده جالبی نخواهد داشت 

کاربر قدیمی هستم و ۳ بار ترکیدم.... دیگه ایمیل و شماره ندارم که ثبت نام کنم. این دفعه بچه خوبی باید باشم تا نترکم  
2706