2733
2739
عنوان

کیا با خودشون حرف میزنن؟؟😐

| مشاهده متن کامل بحث + 836 بازدید | 80 پست

منم گاهی باخودم حرفرمیزنم.خوبه که.

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا قطعش کنی؟ با خودت دوست باش و کنترل کن... و این خیلی مهمه ک بفهمی کی خودت باهات حرف میزنه و کی یکی دیگه...

من از خدا خواستم رشد کنم،پخته تر بشم،صبور بشم، قوی بشم و... بخاطر همین خدا بهم دوقلو داد🤗🌤✨
2728

من 😅✋وخیلی میترسم ازاینکه ی روز حواسم نباشه بلند باخودم حرف بزنم مضحکه خاص وعام شم

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

وای منم اینجوریه ام حتی واسه اون یکی خودمم اسم انتخاب کردم حتی گاهی بخودم میگم ناناز یا خنگول ولی دوس دارم این حالتمو

خدایا مرسی عشقمو آفریدی اوکــــــــــــــــــــــــــــی اوکی شکر ....
2740
عادت دارم باید با خودم حرف بزنم

خوب اینجوری خیلی سخته

منم همش درحال صحبت با خودمم..مشورت میکنم درددل میکنم ولی هنش تو ذهنم

من ۹_۹_۹۹ بیمارسنان مورد علاقم  مشغول بکارم😍😍دوستان من ازمون علمی قبول شدم و مصاحبه مونده که احتمالا ۵یا ۶ ماه طول بکشه،جوابش بیاد
من حتی بعضی وقتا بلندم میشه صدام بقیه میگن چته...خخخ

من اروم میگم کسی نمیشنوه وقای تو اتاقمم..ولی بابام اوضاش خرابه مثل شما یهو صداش بلند میشه دستاشم تکون میده🤣🤣🤣😃😃😃😃

در تاریخ ۱۴۰۲/۲/۱۲ کاربریم به خواست خودم لغو شد خیلی دوست داشتم بازم بمونم اما اینجا کاملا وقتمو میگرفت. نمیتونستم مدیریت کنم همش اینجا بودم.این چند سال که اینجا بودم از همه کار وزندگیم افتادم ودرجا زدم..دوسه تا کاربری دیگم داشتم که اونا قبلا توسط نی نی یار تعلیق شد.سه،چهار سال توی این سایت بودم.گاهی اوقات عصبی بودم وممکنه با کسی بد برخورد کرده باشم یا حرف بدی زده باشم.امیدوارم اگه کسی بوده که از دستم عصبانی بوده وهست اگه‌مقدوره براش منو ببخشه وحلالم کنه.برای خوشبختیم، برای سلامتی وطول عمر خودم ومادرم وهمینطور واسه ازدواجم با یک ادم مناسب وابرومند وخوشبخت شدنم دعا کنید.سنم متاسفانه هی داره بالا میره وهمچنان مجردم.واسم دعا کنید.خدافظ
من 😅✋وخیلی میترسم ازاینکه ی روز حواسم نباشه بلند باخودم حرف بزنم مضحکه خاص وعام شم

آفرین دقیقا ...یا این داری بلند بلند با خودت حرف میزنی و یهو میفهمی چه نفر دیگه هم شنیدن

منم با خودم دخترم و شوهرم نباشن حرف میزنم

رو کارا رو رفتارم فکر میکنم برنامه و کارهای که میخوام انجام بدم سبک ووسنگین میکنم

تازه از یکی ناراحت باشم نتونم روبرو بگم کلی بهش حرف میزنم باهاش مشکلم حل میکنم تو خلوت خودم😀😀