2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من اقدام کردم یه هفته پیش الانم دقیق یه هفته تا پریودم پونده سینه هام خیلی حساس شدن و ترشح سفید لوسی ...

بایه بار که فک نکنم بشه باید از روزی که پریودت تموم میشه هر سه چهار روزیه باراقدام کنی تا یکی دور بعد ازنیمه دوم پریود

2728

خرما و سیاهدونه تو روغن زیتون، برای پاکسازی رحم و آمادگی اقدام خیلی خوبه، دستورش اینجاست:

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2200264/سلام-من-طب-سنتی-کار-میکنم-میخوام-این-تاپیک-رو-بزنم-برای-کسایی-که-نازایی-دارن-یه-دستور-ساده?page=1

از همه بانوان سرزمینم میخواهم که مستند انقلاب جنسی را حتما تماشا کنند👌
بایه بار که فک نکنم بشه باید از روزی که پریودت تموم میشه هر سه چهار روزیه باراقدام کنی تا یکی دور بع ...

ما پسر میخوایم فقط دورو بر تخمک گذاری رابطه داشتیم دو سه باری

خدایا شکرت❤ پسرم همه زندگیمه😍

منم دوسال بیشتره ک درگیر این ماجرام تادلتون بخواد آزمایش دادمو دکتر رفتم ،انواع اقسام داروهای محرک استفاده کردم بیچاره شوهرم چهار بارآزمایش اسپرم داده سالم سالم ولی،،،،نشد ک نشد دیگه خسته شدم ن دکتر میرم ن دارو میخورم،بچه هم نمیخوام

منم تنبلی داشتم، ویتاگنوس خوردم خیلی خوب بود. 

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤
2738
نه عزیزم نگران نباش فقط بعد نزدیکی تا یکساعت بعد دسشویی نرو تو پرزودیت سردیجات نخور عسل و خرما و مغز ...

عزیزم من چهل روز،مخلوط عسل و سیاهدانه و دارچین و زنجبیل ناشتا خوردم و موعد تخمک گذاریم بی نهایت تخمدانام درد میکرد؟یعنی علتش میتونه اون گرمیجات باشه؟چون هیچ وقت همچین دردی نداشتم!یعنی فولیکولام بزرگ بوده؟

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕
من همش میترسم نی نی دار نشم انقدرهم نی نی دوس دارم

منم

ببین گل داریم تا گل🌺🥀یکی میشه گل رز🌹یکی ماریجوانا🌱یکی هم میشه خرزهره واسه در توالت🖐️😐منم که به همه میگم گل من🌺😜حالا خودت ببین کدوم گلی😄🖐️

من میخوام ولی اول باید ده پونزده کیلو کم کنم بعد....

نخستین‌بار که عشق به سراغم آمد ادعای مالکیت جهان را کردم و همه‌چیز و همه‌کس را متعلق به خود دانستم. امروز که تهی از خودخواهی‌ها و تصاحب‌ها، نگاهی عاشقانه به زندگی دارم، از هرچه هست تنها مالک تنهایی خویشم و فروتنانه غیاب حضورم را اعلام می‌کنم.این است نظام عشق؛ هیچ‌ بودن...
من اقدام کردم یه هفته پیش الانم دقیق یه هفته تا پریودم پونده سینه هام خیلی حساس شدن و ترشح سفید لوسی ...

منم سر دخترم همین حالو داشتم انشاءالله که بارداری

دوزخ از تیرگی بخت درون من و توست                                    دل اگر تیره نباشد همه دنیاست بهشت🎈💕

من انشاله مهر اقدام میکنم ، دادم وزن کم میکنم تپلم ، ولی از روز پنج پریودی این ماهم میخوام پیاز درمانی کنم ، و سفارش سویق برای قبل اقدام هم برای خودم و هم شوهدم ، عولیک شروع کردم ، حتما شوهراتون و خودتون زینک مرتب بخورید و هعته ای دو بار ویتامین ای روی باروری مرد خیلی تاثیر داره ، ویتامین د ۵۰۰۰۰ یادتون نره ماهی یکبار 

سپاس خدای را که به من محبت میکند در حالی که به من احتیاجی ندارد ❤🌹❤ شکرت خدای خوبم
2706