2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
منم متفورمین میخورم اخه دکترم گفت یکم تنبلی تخمدان داری

من قبلا ی ماه متفورمین خوردم حالمو بد میکرد.  دو هفته پیش رفتم دکتر برام دارو نوشته واسه سه ماه. شب سوم پریودی بخورم تا پنج شب .ی قرص دیگه هم داده واس روز ۱۵ ب بعد هنوز پریود نشدم مصرف کنم پریودیم هفته دیگه اس

من اقدام کردم یه هفته پیش الانم دقیق یه هفته تا پریودم پونده سینه هام خیلی حساس شدن و ترشح سفید لوسیونی دارم

فعلا که فک کنم تست جواب نده

میشه دعا کنین جواب بگیرم این ماه☹

خدایا شکرت❤ پسرم همه زندگیمه😍
2740

منم قصد بارداری دارم تیروییدکم کار دارم رفتم دکتر گف فعلا تا دوماه باردار نشوخطرناکه

و قـُل رَبّ ِ اَنــزِلـنـی مُـنـزَلاً مُبارَکاً وَ اَنـتَ خَیـرُالـمُنـزِلـیـن... اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم.... خدایا شکرت ک صاحب خونه شدم...
خدارو شکر من فک میکردم ژل نمی ذاره باردار شم

نه عزیزم نگران نباش فقط بعد نزدیکی تا یکساعت بعد دسشویی نرو تو پرزودیت سردیجات نخور عسل و خرما و مغزیجات بخور تا فولیکولای تپل و بزرگ داشته باشی

تو قشنگ باشی قشنگ بودن قشنگه
منم میخوام اقدام کنم ولی میترسم ازاین ک نشه از کرونا و...... تنبلی تخمدان دارم میترسم دیر بجنبم برام ...

از همین الان اهمیت بده . من چهار سال ازدواج کردم الان حسرت میخورم چرا روز اول اهمیت ندادم