2733
2734
عنوان

چه مسخرست خرید تخت و کمد بچه از نظر من

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 119 پست

مسخره کار یه بنده خداییه  که یه اتاق داره تخت دونفرشون که اونجاست تخت کودک نوجوان گرفته برای بچش گذاشته کنار تختشون ویترین خریده جانشده کجکی گذاشته تو گوشه اتاق

وااااای کمد بچه جانشده تو اتاق  دراری کمد دیواریشو برداشته کمد بچه رو گذاشته تو کمد دیواری 

باورت میشه انگار مجبوره😐😐😐

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...
پسر منم داره عالیه

میشه یه عکس بدین اخه قراره بدم نجاری درست کنه  ایده میخوام

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کمد که اصلا لازم نیس ...یه قسمت از کمد خونه رو به لباسای اون اختصاص بده ...تخت هم اگه خودشون روتخت م ...

اگر هنوز نخریدی

تخت نوزادنوجوان بخر

خیلی خوب و کاربردی و حداقل تا 12سالگی میتونه استفاده کنه 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه

فقط مراقب باش بچه جای امنی بخوابه که کمد و لوستر و کتابخانه و چیزای سنگین بالا سرش و کنارش نباشن.... موقع خواب هم جایی قرارش بدین که در تاریکی اگر کسی خواست رد شه و توی خواب و بیداری بود بچه رو زیر نکنه... تخت ها متفاوتن و شیار بین تخت کودک باید بسیار کم باشه که سرش رو نکنه لای فاصله های چوب یا میله ها

میتونید سفارش بدین با رعایت کامل اصول بسازند و ارزونتر درمیاد خیلی و با نظر خودتون ساخته میشه... 

2728

ولی من تخت خوشم میاد واسه بچه و در آینده حتما میگیرم

هم اتاق نینی خوشگل میشه هم سعی میکتم رو تختش بخوابونم.. چون خودمم فقط رو تخت میخوابم

موقع جهیزیه هم عاشق ناهارخوری بودم و گرفتم و استفاده هم میکنم

مسخره کار یه بنده خداییه  که یه اتاق داره تخت دونفرشون که اونجاست تخت کودک نوجوان گرفته برای بچ ...

وای منم یه دختر عمو دارم اینجوربه 

خونشون یه خوابه 

تخت خودشو و دختر ش و کمد و ویترین و سرسرع و تاب😑همه رو چپونده تو اتاق 

وای قلب ادم میگیره میره خونش  بگو مجبوری مگه اخه😥😥

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
مسخره کار یه بنده خداییه  که یه اتاق داره تخت دونفرشون که اونجاست تخت کودک نوجوان گرفته برای بچ ...

وایی  

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را

من اصلا نمی‌تونم زمین بخوابم. دخترمم عادت نداره. تختش نوزاد نوجوان بود از نوزادی که درومد گاردش رو باز کردیم.

ولی خب هر کسی نظری داره. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
2740
من خریدم و خیلی بکارم میاد تختش دومنظوره است چسبوندم به تخت خودمون و از سه ماهگی رو تخت خودش خوابیده ...

دومنظوره يعني چطور

دخترمزندگيمه...👼🏻                  ٢/١٨ساعت ١١:٢٠دقيقه اولين نبضتو حس كردم😍خيلي ذوق كردم 😍١٧/٥هفته                     از مرحله ي بارداري به مرحله ي زايمان انتقال يافتم ٧/١

رو زمین خوابیدن اصلا خوب نیس حتی بهترین تشک هم پهن کنی کم کم کمر اذیت میشه رطوبت میگیره یه بعدازظهر بخوای استراحت کنی اگه خیلی حال داشته باشی یه تشک پهن میکنی اکثر این مدلی دیدم نهایتا یه ملحفه پهن میکنن بعدشم این نظر شماس دوس نداری بچه شاید‌دلش بخواد مخصوصا که الان تخت وکمد مثل مبل و میز ناهار خوری و تلویزیونlcdتوهرخونه ای هس

لطفا افراد بی ادب و عقده ای و خشکِ مذهب ریپلی نکنن ! باتشکر کاربر تعلیق شده😒👍🏻
ینی الان دوتا بچه ازش استفاده میکنن؟

دومی دوروز دیگه می یاد ازش استفاده می کنه 😍😍😍

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
وای منم یه دختر عمو دارم اینجوربه  خونشون یه خوابه  تخت خودشو و دختر ش و کمد و ویترین و ...

عزیزم چشم وهم چشمیه اخه کی کمد دیواری به اون بزرگیو درشو برمیداره کمد میذاره توش 😑

اللهم صل علی محمدوآل محمد وعجل فرجهم...

دوست منم اتاقش یه خوابه بود. خونشم یه وجب ولی مادرشوهر و خواهراش اومدن انقد تخت خودشونو اینور اونور کردن که تخت و کمد بچه جا بشه. بعضیا مجبورن واقعا. درسته به خونواده شوهرش ربطی نداشت اما حوصله اعصاب خردی نداشت. خرید که دهنشون بسته شه. 

نویسنده‌ی سه اثر چاپ شده و  روزنامه‌نگار  کلیک===>خاطره زیبای زایمانم
منم اینطوری خیلی دوست دارم اصلنم جاگیر نیست مبارکت باشه😍

مرسی دوست عزیزم 

چون الان اکثر خونه ها جا کمه میخواستم کمد بذارم فضای اتاق خیلی کم میشد برای بچه ها و بلااستفاده و بعد از سه سال کهنه و  تعویض میکردم 

البته تخت دارن

چنان مشتاقم ای دلبر به دیدارت                                                 که از دوری برآید از دلم آهی ،بسوزد هفت دریا را
2706