2737
2739
عنوان

بشتابید...از فردا شروع میشه

260 بازدید | 9 پست

سلام دوستان

از فردا چهل روز مانده به محرم

می خواهیم از فردا به مدت چهل روز ترک گناه کنیم و جایزه ی کسانی که در این طرح هستند اینه که همه باهم برای حاجت روائیشون زیارت عاشورا قرائت می کنیم.

هرروز یک راهکار کاربردی ترک گناه بصورت صوتی خدمتتون ارائه میشه.

اگر عاشق امام حسینی و دلت می خواد محرم امسال حال و هوای متفاوتی داشته باشی به ما بپیوند...

حاجت دارها از این طرح جانمونید.

چندتا  کانال باهم همصدا شدیم و هزاران نفر در طرح مشارکت دارند.

جانمونید.

لطفا دوپست اول این تاپیک را مطالعه بفرمائید

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4653491/عشاق-امام-حسین-ع-این-طرح-رو-از-دست-ندهید?page=1

تو بندگی چو گدایان به شرط مزد مکن...که دوست خود روش بنده پروری داند

با افتخار در طرح شرکت میکنم

محتاج دعا هستم

لطفا دعا کنید برام

من یه تک فرزندم که تو این دنیا به جز خدا و پدر و مادرم کسی رو ندارم. تمام راه‌ها به روی من بسته شده و جز دعای شمایی که نمیشناسم و اصلا نمیدونم کی هستید دستم به جایی بند نیست. منه تک فرزند تنها وایستادم جلوی کوهی از مشکلات. خدا میخواد مامانم رو ببره پیش خودش ولی نمیدونه که اگه مامانم بره بابام طاقت نمیاره و زندگی من نابود میشه . خواهش میکنم ازتون دعا کنید تو این دنیا ما هیچکس رو نداریم که برامون دعا کنه... من چشمم به دعای های شماست خواهش میکنم ازتون... و حالا پدرم از پا در اومده !!! اون از مامانم ... این از پدرم ... من موندم ! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم حاجت دارم امام حسین پارسال روز هفتم بم گفت بچتسالمه و ممیتونی نگهش داری از خودش میخوام تا هفت محرم سلامتی بچم بم بده  یا حسین تو ورو به طفل 6ماه قسم  آین بیماری  آز دخترم بر دار شفاش از خودت  میخوام

2728

اگر جاموندی نگران نباش..میتونی برسی هنوز

سلام دوستان گرامی

از دیروز طرح چهل روزمانده به محرم شروع شده.

که قرار داشتیم ترک گناه کنیم 

و جایزه ی کسانی که در طرح شرکت میکنند برای حاجت روائیشون همه باهم زیارت عاشورا بخوانیم.

بعضی دوستان ناراحت بودن که دیر متوجه شدند.

می توانید از همین الان به ما بپیوندید و شمارش روزهاش خودتون را از امروز ادامه دهید تا به چهل برسید.

یکروز دیرتر از ما چهل روز قرائتتون تموم میشه و اشکالی نداره.

هرروز یک راهکار تخصصی ترک گناه خدمتتون ارائه میشه.

دو پست اول این تاپیک را بخوانید و به ما بپیوندید.
لبیک یا حسین ع بگو و به جمع ما بپیوند...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/4653491/عشاق-امام-حسین-ع-این-طرح-رو-از-دست-ندهید?page=1

من با توکل به خدا و توسل به امام حسین شروع کردم 40 روز زیارت عاشورا و ترک و کم کردن گناه رو   & ...

احسنت التماس دعا

2738

این پستو حتمااااااااااااا  بخوانید ضرر نمی کنید.

مثل همیشه در کانال منتظران ظهور چله  ی خودسازی داریم...

خودسازی بعدی کانال که از یکشنبه شروع می شود مربوط به خودسازی اخلاقی عرفانی است که استاد بزرگ اخلاق برگرفته از کتاب بزرگ اخلاقی اربعین حدیث سخنرانی دارند و از سمت شما دوستان خیلی پردرخواست بوده.

رایگان بهره ببرید و ان شاءالله با اخلاق معنوی تر و با تحول بزرگ ، وارد ماه رمضان بشیم.

لینک کانالهای منتظران ظهور در پست اول همین تاپیک هست.

از دست ندهید...

به همصدایی بزرگ ما بپیوندید.جمعیت بزرگی در این طرح سهیم هستند.به صدا و نفس شماهم نیاز داریم.

جانمونید.حاجتمندان و ارادتمندان مولا صاحب الزمان عج

https://www.ninisite.com/discussion/topic/8302198/همصدایی-بزرگ-حاجتمندان-مهلت-تا-نیمه-شعبان