2733
2734
عنوان

پدر و مادرها و انتظاراتشون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 58 پست

کلا میگن اگر هرچقدر هم به پدرمادر نیکی کنید تا اخر عمر نمیتونید زحمت اون 9 ماه بارداری رو جبران کرده باشید ....خودت مادرشوی باعمق وجودت درک میکنی.

با بخشیدن، واقعیت های گذشته عوض نمی شوند زیرا گذشته را نمی توان تغییر داد. ما فقط می توانیم دیگران را ببخشیم تا به آرامش بیشتری برسیم. بخشش به ما اجازه می دهد با گناه، سرزنش و احساس شرم خداحافظی کنیم و به ما یاد می دهد که با دوست داشتن دیگران از شر ترس های گذشته رها شویم
حالا بگو انتظارت چیایت ک بگین حق با توهه یا نه .....بعدشم خدا تو رو نمیداد به پدرمادرت هیچی از جهان ...

نه  عزیزم بدون بچه  اصلا با هم نمیموندن

مثلا پدرم انتظار داره هر ماه پول بدیم بش با اینکه وضعش خوبه

یا پدر شوهرم انتظار داره هر روز بش سر بزنیم و کاراشو کنیم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
😂😂هی میخای خودت جا بدی ..نمیشه عزیزم 😂😂 خدا بفکر اونجاشم بود..

وا  یه چیز واضحه دیگه

تا ۱سال بعد ازدواج بچه دار نشدن

دعوا داشتن سر این موضوع و میخواستن جدا شن

اینی که بچه دار شدن لطف خدا بشون بود

وقتی پدرو مادر تبعیض قایلن اون موقع باید جیکار کرد وقتی خونوادم پسر دوستن منو دوست ندارن اون‌موقع دل ادم دوست نداره بره سمتشون . مادر من شاغل بود زمان بچگی تنها بودم الانم ازدواج کردم راه دورم بازم کنارم نیست هیچوقت نبود منم نسبت بهش هیج حسی ندارم انگار نامادری و ناپدری هستن واسم. انگار خاله و دایی هستن واسم ازبس با هم غریبه هستیم منم خودمو کنار کشیدم تا با پسرش خوش باشه وقتی منو نمیخوان و دوستم ندارن منم اونارو نمیخوام و دوستشون ندارم اصلا حسی بهشون ندارم 

وقتی پدرو مادر تبعیض قایلن اون موقع باید جیکار کرد وقتی خونوادم پسر دوستن منو دوست ندارن اون‌موقع دل ...

بعضی پدر و مادرا ناشکرن متاسفانه

قدر نمیدونن

2740
😟😟حالت خوبه  خوب پدر مادرن .. چجوری شما که تو قنداق بودی پدر مادر وظیفه داشتن 😐😐ریدن هات ...

واسه خودشون بچه اوردن! وظیفشونه دیگه...پس میدادن همسایه ریدنشو میشست!

یعنی چی چون پدر و مادرن برده اونایی!

البته قربونش برم پدر و مادر من اصلا اینطوری نیستن... هنوزم با ما عین بچه رفتار میکنن و فقط منتظرن بهمون کمک کنن...ولی وای از مادرشوهرم...دنیارو هم بهش بدی بیشتر ناراحت میشه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
😒خوشبختی ...از کجا میدونی با وجود شما خوشبختن  شاید تو دلشون الان میگن خدایا این چی بود نصیب ...

الا دختر تو مادر داری یا نه  ♪♩  نشونی از برادر داری یا نه ♪♩  همون بوسی که دادی توی دالون ♪♩  نمیدونم به خاطر داری یا نه ♪♩  شب تاریک و مهتابم نیومد ♪♩ نشستم تا سحر خوابم نیومد  ♪♩ نشستم تا دم صبح قیومت  ♪♩ قیومت اومد و یارم نیومد  ♪♩ سه روزه رفتی و سی روزه حالا  ♪♩ زمستون رفته ای نوروزه حالا ♪♩ خودت گفتی سر هفته می یایم ♪♩ شماره کن ببین چند روزه حالا ♪♩ من از انگشتر دست تو بودم ♪♩ میون پنجه و شصت تو بودم ♪♩ اجل اومد که جونم را بگیره ♪♩ ندادم چون که پا بست تو بودم 
ببخشید اگه ما نبودیم زندگیشون پوچ و بیهوده بود ما لطف کردیم به زندگیشون معنا دادیم وگرنه اجاقشون ک ...

خخخخ 

ای امان 

این مسیر دوسویه س جان دل 

یه کم خوبی کن چون 

یه کم خوبی دیدی ازشون 

مستقل باش ازشون و کاری رو بکن که وجدانت میگه 

ولی محبت کلامی رو غافل نشو 

میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی؟ 

مثلا الان من دیروز از عید تا حالا زیر و رو خونمون تمیز نکرده بودم الان اومدم خونه مامانم انتظار داره کل خونه رو براش تمیز کنم میگه خونه خودتو تمیز میکنی زورت میاد اینجا رو تمیز کنی

اونا وظیفشونه ما بچها وظیفمون نیست  خدمت به پدرو مادر عاقبت بخیری میاره

احترام و خدمت کردن فرق داره با اینکه هر محبتی بکنی بگه کمه و قهر کنه که چرا بیشتر نکردی

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2706