2737
2739
عنوان

پدر و مادرها و انتظاراتشون😑

| مشاهده متن کامل بحث + 443 بازدید | 58 پست
استارتر حالا يه كم از انتظارات پدر و مادرت بگو 

انتظارات بی جا زیاد دارن

اینکه تا الان خرجتونو دادیم الان باید کمک کنید به ما فلان چیز و بخرید

یا  سفر  با در آمد خودتون ما رو ببرید

همه بچه ها کمک پدر مادر میکنن

درصورتی که میدونید نیاز مالی اصلا ندارن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

😟😟حالت خوبه  خوب پدر مادرن .. چجوری شما که تو قنداق بودی پدر مادر وظیفه داشتن 😐😐ریدن هات ...

خودش دنیا اورده ما که نگفتیم مارو دنیا بیار

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
کلا  دوام زندگی زن و شوهرا به بچه هاشونه پس نباید پرو بازی در بیارن😑

عزیزم چقدر شما بی ادبی 

بچه خوبه ولی بچه خوب داشتن خوبه نه هر بچه ای ک بیاد بگه پر رو بازی در بیارن متاسفم

پدرو مادر یه فرشته اسمونی هستن 

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
2728
خودش دنیا اورده ما که نگفتیم مارو دنیا بیار

همه ی ما از یک اشتباه پدر و مادر یا بگم ببخشید خوشی یک ربع الی نیم ساعته بدنیا اومدیم تا حالا پرسیدید از خودشون هدفشون برای بچه دار شدن چی بوده؟ دلیل قانع کننده ای وجود نداره داشت بگید نه از این حرفا که بچه بیاد دوام پیدا کنه لازمه برای زندگی نه واقعا علمی و منطقی باشه

عزیزم چقدر شما بی ادبی  بچه خوبه ولی بچه خوب داشتن خوبه نه هر بچه ای ک بیاد بگه پر رو بازی در ...

بی ادبی نیس حرف حقه

البته بعضی ها تو ناز و نعمت پدر مادرا بودن و پدر مادرای خوبی داشتن

درک نمیکنن

همه ی ما از یک اشتباه پدر و مادر یا بگم ببخشید خوشی یک ربع الی نیم ساعته بدنیا اومدیم تا حالا پرسیدی ...

دقیقا همینطوره بچه میارن 

یا شوهرشون طلاقشون نده

یا اگه دختره بعدی پسر بشه

یا خودش تنها بوده حالا بچه زیاد اورده دورش شلوغ باشه

اخرم ولش میکنن تو جامعه بپرازگرگ میگن برو خودت بزرگ شو خودت یادبگیر وتجربه کن، تاوانشو ما باید پس بدیم.

لطفا برای عاقبت بخیر شدن من یک صلوات بفرستین ممنونم😘
2740
بی ادبی نیس حرف حقه البته بعضی ها تو ناز و نعمت پدر مادرا بودن و پدر مادرای خوبی داشتن درک نمیکنن

هرکس ب نحوی تو زندگیش سحتی کشیده

کار پدرومادر شما هم اشتباه هست ک توقع دارن اما دلیل نمیشه توهین کنی بهشون

سعی میکنم کمتر بیام.... اخه تعداد افرادی که کسی نبوده روی ادب و فرهنگشون نظارت کنه زیاده متاسفانه
خوب از قدیم آب مادر شوهر عروس تو ی جوب نمیره  😁😁 عروس رو اگه ببری قله بیاریش نمیگه دستت درد ...

من با مادرشوهرم مشکلی نداشتم عزیزم.... با پسر خودش دعواش شد...

اتفاقا من برعکس هر کاری که هیچعروسی نمیکنه براش کردم!

تا به جایی رسید که گفت اگر خونتونو به اسم من نکنید عروسیتون نمیام.... ما هم امتحان کردیم و نیومد... دیگه هیچ کاری نمیشد کرد

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
من با مادرشوهرم مشکلی نداشتم عزیزم.... با پسر خودش دعواش شد... اتفاقا من برعکس هر کاری که هیچعروسی ...

مهم اینکه با همسرت زندگیتون خوب باشه ..ول کن پسر مادرن دعواشون میشه دخالت نکن ..

چون همون شوهر روزای آشتی 😐😐ممکنه یهو بپره بهت که آره تو اینو گفتی در مورد مادرم و جو گیر بشه 

چه آشتی چ قهر باشن سکوت بهترین کاره 🙂

خانمی چند وقت پیش تاپیک زد 😂وای..گفت شوهرم عصبانی بود از خانوادش منم اومدم در دل کردم که خاهرت فلان کرده مادرت چیکارم کرده گفت تایید هم کرد حرفامو ..یهو بعد چند روز ک با خانوادش آشتی کرد رفته همه حرفامو ب خانوادش گفته 😆😆😆🤣..

😕هیچ وقت این کارو نکن

خدایا دلم خیلی ازت گرفته
مهم اینکه با همسرت زندگیتون خوب باشه ..ول کن پسر مادرن دعواشون میشه دخالت نکن .. چون همون شوهر روزا ...

البته حدود 7 ساله قطع رابطه ان.... اتفاقا من هر کاری کردم دعواشون نشه ولی نشد..حتی من اعتقاد ندارم.. خاله ام دعانویس رفت دعای مجبت گرفت  ولی سه ماه درست شد بعدش بدتر شد......

من دوست داشتم با خانواده شوهرم خیلی خوب باشیم ولی برعکس شد....اینو میگم که گاهی هرکاری هم بکنی طرف طرز فکر خودشو داره و عروس و پسرو دشمن میدونه

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
البته حدود 7 ساله قطع رابطه ان.... اتفاقا من هر کاری کردم دعواشون نشه ولی نشد..حتی من اعتقاد ندارم.. ...

بقول مادر بزرگم ..نه خیر بگو نه شررر

زندگیتو بکن اهمیت نده 

خدایا دلم خیلی ازت گرفته