2737
2734
عنوان

دارم به طلاق فکر میکنم. میاید کمکم چند دقیقه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 182 پست
دیدی یکی یجوری از ی چیزی میترسه ک رعشه میگیره؟ منم رو بچه دار شدن همینم...

خب با همسرت صحبت کن بگو منم میخوام بچه دار شیم درآینده... ولی الان فکر میکنم آمادگی ندارم و نتونم مادر خوبی باشم 

بگو میخوام وقتی مادر بشم ک احساس خوبی داشته باشم

ببعد بشینین باهم صحبت کنین برای اینکه احساس خوبی داشته باشی چه کارایی انجام بدید

عزیزم ببخشیدا که خواهرانه ورک میگم

هنوز بچه ای ....وقتی به خاطر این چیزا به طلاق فکر میکنی

مگر شوهر کفش هست که راحت از پات درش بیاری 

حق با همسرته چون شما ازدواج کردید و همسرتم دوست داره پدر بشه

ولی چون علاقه شدید داری به کار ....برید مشاور وباهم به توافق برسید

لطفا تو زندگی محکم باشید نه تا تقی به توقی میخوره میگید طلاق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این حرفو خواهرانه میزنم.بهت اگه شوهرت خوبه کاریه چشم پاکه چرا طلاق بگیری فکر میکنی بعد طلاق چی انتظا ...

یک ساله باهاش حرف میزنم میگه دیگ صبر نمیکنم

منم مشکل دارم با بچه اصلا فوبیا پیدا کردم

عزیزم... به نظرم ایشون مشکل دارن.. باید برن پیش مشاور باید سعی کنه کنارهمسرش کارایی ک خوشحالش میکنه ...

چرا باید جای اینکه حال خودشو خوب کنه تلاش کنه واسه یکی دیگه 

ازدواجش زوری بوده 4 سال هم نتونسته درستش کنه 

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
2728
الان شوهرت مشكل خاصي داره؟؟بددهنه؟؟كتك ميزنه؟؟خيانت كاره؟؟؟؟

مگه حتمن باید کتک بزنه؟زن حیوونه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟

چرا فقط دست بزن و اعتیاد رو مشکل میدونید

خدایا 🤲من راسبب شکستن هیچ دلی قرار مده
یجوری همسرتو راضی کن یا ببرش پیش مشاور راضیش کنه. اگه میبینی جلوی پیشرفتتو میگیره طلاق بگیر اگه طلا ...

چه پیشرفتی کدوم پیشرفت

مثلاً کارش خوب باشه زندگی ایش نه به چه دردی میخوره.....ایشون تو خونه شوهرشون به اپن پیشرفتی که گفتین رسیدن.......خانواده اش عقل نداشتن زود شوهرش دادن 

الان شوهرش چکار کنه

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
عزیزم ببخشیدا که خواهرانه ورک میگم هنوز بچه ای ....وقتی به خاطر این چیزا به طلاق فکر میکنی مگر شوه ...

مشکل بچه است ک من وقتی حتی اسمش میاد واقعا حالم بد میشه

ی ترس عجیبی دارم 

بله بچم خودمم میدونم 

ولی من ک تصمیم ب ازدواج نگرفته بودم

هرکی یه بلوغ فکری ای داره 

من همش یک ساله ک بخودم قبولوندم من ازدواج کردم...

یک سال اول ازدواجم افسردگی گرفته بودم همه چیو میشکستم گریه میکردم عصبی شدم

2738

بنظرمن بکارت فک کن اشتباه منو نکن

منم ازدواج کردم کارمو ول کردم اونموقه شوهزم گف میزارم بری سرکار بعد ازدواج دبه دراورد الان تو خونه تنهام مثه افسردها نه بچه میخاد ن میزاره برم سرکار 😔😔😔

مگه حتمن باید کتک بزنه؟زن حیوونه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا فقط دست بزن و اعتیاد رو مشکل میدونید

چون اینا مشکل آن بقیه نه.حتما مجردی

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
چیکار کنم ... شما بهم بگین... من حس میکنم تااخر عمرمم بچه نخوام شاید مشکل دارم... اصلا بهش فکرم ننی ...

اينا زاده فكرته

تو تنها چيزي ك بهش نياز داري تنهايي هست و بشيني فكر كنيي

يه دفتر بردار بزار جلوت سمت راست چيزهايي ك تو زندگيت دازي رو ياداشت كن همه چييييييي هر چيزي ك تو ازدواج و خونت و خوشي هاي ك كردين مسافرت و پول و همه چي 

سمت چپ اخلاق بد شوهرت چيز هايي ك ميخواستي تو زندگي و نداشتي رو بنويس با انصاف باش سر خودت گول نزن و بنويس 

بد نگاه كن بهشون و فكر كن ببين ارزش داره بخاطر كار اينايي ك تو اين چند سال جمع كردي رو بدي بهاطر اونايي ك به دست نياوردي 

بد ببين ميتوني با جدايي با طلاق اونا روو ب دست بياري

بچه اونقدر شيرينه ك وقتي بياد مهرش چنان ب دلت ميشينه ك اگر ميدونستي زودتر مياوردي

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
مگه حتمن باید کتک بزنه؟زن حیوونه اخه؟؟؟؟؟؟؟؟ چرا فقط دست بزن و اعتیاد رو مشکل میدونید

چ ربطي داره؟؟؟داره ميگه شرايط طلاق نداره

اگه داره بسم الله

ولي نداره

خب نبابد يجور بسازه؟؟؟؟راه ديگه اي داري؟

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑
عزیزم ببخشیدا که خواهرانه ورک میگم هنوز بچه ای ....وقتی به خاطر این چیزا به طلاق فکر میکنی مگر شوه ...

خب اسی هم دوست داره آزادانه زندگی کنه و به یه جایی برسه.اسی زندگی ای رو که خودش دوسش نداره رو بخواطر اون مرد ادامه بده؟مگه این مردا کین که هرچی اون خواست باید همون بشه؟اون الان فرصتای زیادی واسه زندگی کردن داره

نه نقاشم 

عزیزم از نقاشی چه پولی میتونی دربیاری... جز اینکه آموزش بدی

همین الان با شوهرت صحبت کن... یه شام خوب درست کن... قربون صدقش برو... بگو یه تصمیم خوب گرفتم... میخواستم باهات مشورت کننم

بگو تصمیم دارم آموزش بدم نقاشی... به بچه ها... انقد کیف داره

بگو شاید تاثیر داشت هوس بچه هم کردم😁

2706