2733
2739
عنوان

دارم به طلاق فکر میکنم. میاید کمکم چند دقیقه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1598 بازدید | 182 پست
نه ولی  تو این ازدواج عشق نیست

حتما نخواستي كه باشه!!!اگه ادم خوبيه چرا تلاش نميكني عشق بوجود بياري؟؟؟چرا با خودت ميجنگي فداتبشم؟؟؟وقاي شرايط جدايي نداري

من همون 🧚🏻‍♀️arstar سابقم🙋🏻‍♀️تركوندنم نامردا☹️تركيدنمم بخاطر زدن حرف دل خودم و شماها بود❤️فداي سرتون👑👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما آرایشگر یا خیاطی

شوهرت چکار کنه که خانواده آت عقل نداشتن شوهرت دادن...

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم

اگر زندگيت ايده آل بخاطر به كار زندگيت بهم نريز 

بعد طلاق از اين خبرا نيست ك راست راست بري و بياي و خوش باشي 

و اينده معلوم نيست ك يكي بهتر گيرت بياد يا بدترر 

جواب دل شكسته شوهرت بايد تو اينده پس بدي

احساساتي تصميم نگيرر 

بعضي وقتا فكر ميكنم دارم خواب ميبينم منتظرم يه شوك وارد بشه بيدار بشم ببينم اهه اين ك همش خواب بود عسلم مامان هلما و هليا و منتظر يه ني ني ديگ🤦‍♀️ 
2731
بچه بیاد مشکلاتت عقده هات بیشتر میشه  راهتو جدا کن اگه نمیتونی کنارش حس خوشبختی داشته باشی چون ...

عزیزم... به نظرم ایشون مشکل دارن.. باید برن پیش مشاور

باید سعی کنه کنارهمسرش کارایی ک خوشحالش میکنه انجام بده

عزیزم به مرور سعی کن براش جا بندازی که امادگیش رو نداری الان خیلی خوب توضیح دادی واسه ما واسه همسرتم با مهربونی بیشتررر  توضیح بده که واقعاااا نمیتونی منتها با صبر و به دفعات .با یه بار بحث کردن راجب یه مشکل که نباید به ته خط فکر کرد

ساعت ۹_۳۹ دقیقه شنبه ۲۵_۹_۱۴۰۲ خبر رسید برآورده شدی 🫀💫💌 ☀️🌱💙رحمت خداوند تا ابد برای زندگی من باقیست ☀️🌱💙
2738
اگر زندگيت ايده آل بخاطر به كار زندگيت بهم نريز  بعد طلاق از اين خبرا نيست ك راست راست بر ...

چیکار کنم ... شما بهم بگین...

من حس میکنم تااخر عمرمم بچه نخوام شاید مشکل دارم... اصلا بهش فکرم ننیکنم

اگه قصد زندگی نداری باهاش به هیچ عنوان بچه نیار تاکید میکنم به هیچ عنوان وگرنه من بعدم بخاطر بچت مجب ...

خانم خودش مشکل داره

به زندگیش دل نبسته 

داره زندگیشو‌خراب می‌کنه اونم به خاطر بی عقلی خانواده اش که زود شوهرش دادن

دلم برای پسرای عزیزم که با رفتنشون داغ بزرگ بر دلم گذاشتن هیچوقت نتونستم بغلشون بگیرم کاش فقط یک لحظه میددمشون تا منم باوم میشد  مامان  شدم.خدایا دیگه تحمل مطب دکترا و آمپول و تخمک کشی و انتقال رو ندارم خودت به دل زخم خوردمون نگاه کن ولطف و معجزه ات رو شامل حالمون کن.نه به خاطر من به خاطرهمسرم
اصلا چرا تو این سن ازدواج کردی؟ تازه با همچین ادم بی درکی میخاد یه بچه بذاره بغلت بزنه تو سرت حتم ...

کدوم درک

چی گفته مگه بعد دوسال بچه میخواد....

واقعا چرا الکی راه کار میدین

این حرفو خواهرانه میزنم.بهت اگه شوهرت خوبه کاریه چشم پاکه چرا طلاق بگیری فکر میکنی بعد طلاق چی انتظارتو میکشه پشیمون میشی تو این مملکت ب هیچ جا نمیرسی زیاد رویا بافی نکن 

ولی اگه میخوای درسو هنرتو ادامه بدی ب نظرم فقط باید شوهرتو راضی کنی قلقش دستت بیاد راضی کن 

عزیزم به مرور سعی کن براش جا بندازی که امادگیش رو نداری الان خیلی خوب توضیح دادی واسه ما واسه همسرتم ...

میگه تاالانم بخاطر تو صبر کردم.... 

دلم نمیخواد اگ انقدر بچه میخواد منتظر من بمونه...

خیلی فوکوسم رو کارم

حق با اونه ولی من فوبیا پیدا کردم 

خود ب خود حالم بد میشه وقتی میفهمم باید بچه دار شم

2706