2733
2734
عنوان

دوست دارم بمیرم نباشم مجردا هیچ وقت ازدواج نکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1862 بازدید | 76 پست
وا عزیزم همش مردا بد نیستن ک خب زنا هم گاهی اوقات بدن اسم مردا بد در رفته فقط وگرنه تو یه زندگی نمیش ...

قبول دارم

به قول خودت زنا هم گاهی اوقات بد هستن

ولی مردها متاسفانه اکثرا بد هست!

والا من هرچی مرد مطلقه دیدم بد بوده 

خدا رو شکر که در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد

واقعا پسر۲۴ساله بچه ست، معلومه هنوز پخته نشده. باید بیشتر دقت میکردی. منم برادرشوهرم ۲۵سالشه همش دور دوس دختربازی و رفیق بازی و تفریح هست آدم بدی نیست ولی خب تو این سن خیلی از پسرا دوست دارن این چیزا رو تجربه کنن و اقتضای سنشون هست و اصلا هم اهل مسئولیت زندگی مشترک نیستن. ما بعضی وقتا به شوخی بهش میگیم زن بگیر، میگه مگ دیوانه م فعلا دوست دارم برای خودم خوشی کنم

مامان یه پسر ناز و خوشگلم🥰 دختر قشنگم عزیزدل مادر😍من و بابا و داداشی بی صبرانه منتظر دیدن روی ماهت هستیم😍🥺خدایا مواظب دخترم باش، سالم بیاد بغلم❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یه توافقی باید میکردی اگر کار کردن برات ارزش داشته.

دوما بدون تحقیق و شناخت کافی نباید میرفتی برای عقد زمانیکه یه ازدواج ناموفق داشتی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731
من اعتقاد دارم با مردی که همسر اولشو طلاق داده هیچ وقت نباید ازدواج کرد چون اگه خوب بود اولی طلاق ن ...

من شوهرم ازدواج قبلیش طلاق گرفتن بچه ش پیش خودمه..خودم مجرد تک دختر کم سن بودم الان همه حسرت زندگی منو میخورن عاشق شوهرم هستم ینی 100بار ب عقب برگردم شوهرم انتخاب میکنم واقعا مرد هست ..بعضی طلاق ها هم زن نمیخواد زندگی کنه همه مردا بد نیستن 

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..
من اعتقاد دارم با مردی که همسر اولشو طلاق داده هیچ وقت نباید ازدواج کرد چون اگه خوب بود اولی طلاق ن ...

نظرتون محترمه ولی این حرفتم یکم اشتباه چون هرانسانی باید باشرایط وفق پیداکنه گلم جدایی نشانه این نیست که طرف مقابل ادم بدی بوده همه ادما عوض میشن 

عزیزم خیلی سنت پایینه برای ازدواجات خیلی عجله کردی شوهرتم از تو بدتر آخه ۲۴ با دو تا ازدواج. ولی به هر حال به نظرم یه چیزایی رو آدم به روی طرفش نیاره بهتره تا روشو باز کنه و النی جلو خودت این کارا رو بکنه محصوصا شما که شرایط جدایی نداری

2738
من شوهرم ازدواج قبلیش طلاق گرفتن بچه ش پیش خودمه..خودم مجرد تک دختر کم سن بودم الان همه حسرت زندگی م ...

آخیی عزیزم انشاالله همیشه خوشبخت بمونید

گلم واقعا مادری کن واسه اون بچه نزار حس اینک مادر واقعیش نیستی بهش دس بده💜💜💜💜

وا عزیزم همش مردا بد نیستن ک خب زنا هم گاهی اوقات بدن اسم مردا بد در رفته فقط وگرنه تو یه زندگی نمیش ...

افرین دقیقا شاید ماانسانها سعی کنیم خودمونو خوب و مثبت جلوه بدیم همیشه مردا بد نیستن

آخیی عزیزم انشاالله همیشه خوشبخت بمونید گلم واقعا مادری کن واسه اون بچه نزار حس اینک مادر واقعیش نی ...

ممنون مهربون عاشق پسرم هستم خیلی همدیگرو دوس داریم شوهرم حسودی ش میشه بعضی وقتا ..میگه من تنها هستم شما دوتا باهم  ..وابسته هم شدیم 10سالشه ..یه مامان میگه صدتا مامان از دهنش میریزع

دعا پرنده ای عشق است ،،ک بال پر دارد ..التماس دعا ..
ممنون مهربون عاشق پسرم هستم خیلی همدیگرو دوس داریم شوهرم حسودی ش میشه بعضی وقتا ..میگه من تنها هستم ...

افرین ب زوجی مثل شما👍

سلام👋 این روزا حال روحی خوبی ندارم میشه یه صلوات برام بفرستین?🙏ضمنا هرکیو میبینم دعا میخواد یا صلوات همیشه فرستادم🌹دوستتون دارم❤
ممنون مهربون عاشق پسرم هستم خیلی همدیگرو دوس داریم شوهرم حسودی ش میشه بعضی وقتا ..میگه من تنها هستم ...

این عالیه

پس واقعا یه مادر نمونه ای عزیزم

انشالله بهترین ها برات اتفاق بیوفته☺☺☺

2706