2733
2734

2ساله عقدیم اوایل گوشیشو چک میکردم ی برا پورَن دیدم و گف کار من نبوده زد زیرش و دیوه تا این دوسال چک نکردم تا دیروز سوابق گوگلشو ک دیدم به‌به کل این دورانو نگاه میکرده اونم ن هر نوع فیلم پورنی فقط دختر روسی__من ن پوست سفیدی دارم نه چشمای ابی هیچ شباهتی ب دخترای روس ندارم شوهرم از لحاظ ظاهری سرتره یکم چن بار ب شوخی بهم گفت سیاه خیلی دلم شکست و بهش گفتم دیگه نگی

بچه ها شوهرم چشاشش هرزه میره تو خیابون نگا زنا میکنه یا با مشتریای زنش گرم میگیره من بهش گفتم ب قول دوستم شاید جلو تو دیگه انجام نده ولی..... 

خیلی حالم بده بچه ها

از وقتی ازدواج کردم نمیزاره برم سرکار و میگه اگه بری طلاقت میدم با اینکه ن طلایی برام خریده الانم گوشیم خرابه گوشیم نمیخره

این چیزارم ک میبنیم حالم دو برار بد میشه 

خیلی دوس دارم بمیرم نباشم

ازدواج دوممه ادلی هم تو عقد جدا شدم 20سالمه شوهرمم سابقه جدایی داشته 24سالشه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

چرا از همسر سابقش تحقیق نکردی ؟ 

مگه از قبل شرایط شو بهت نگفت کار نکردن تو و ... 

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 

مگه تحقیق نکرده بودین قبل ازدواج با تحقیق قبل از ازدواج میشه فهمید مرد هیزه و با زنا راحته یا نه 

بگذار مسخره کنند چادرت را .سیاه بودنش را. چهره بدون آرایشت را.می ارزد به یک لبخند مهدی فاطمه(عج)🥲

کافر همه را به کیش خودپندارد داستانش همینه خودش اونجوری بعد نمیزاره زنش بره سر کار واقعا نمیدونم باید چی کار کنی مخصوصا چون ازدواج دومته نمیدونم شاید باید بزنی بیخیالی و سعی کنی با دعوا هم ک شده درس بخونی بری سرکار بعد یه فکری به حال رابطه ات بکنی لطفا بچه نیار 

2706