2737
2734
عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21494 بازدید | 425 پست
افرین اصلن از بچه استفاده گفتن خواستن بچه رو ازت جدا کنن بده بزار ببرن پیش مادربزرگش بخدا یک هفته ...

بچه ام 9 ماهشه شیر خودمو میخوره نمیتونن نگهش دارن

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
قانون نگفته طلاق نگیر  ولی کلی دست انداز انداخته جلو پای زن که عملا طلاق گرفتنش سخت بشه  ...

ایشون اگ الان برن شکایت کنن با این کبودی میتونن جدا بشن یا اصلا خونه رو ترک کنن و نفقه رو بی خیال بشن ربطی ب قانون نداره طلاق رو راحت نکردن ک خانواده از هم نپاشه خیلیا بخاطر هوس زندگی رو خراب میکنن بخاطر اینا محدودیت ایجاد شده ن برا کسی ک سرتا پاش کبود باش

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشون اگ الان برن شکایت کنن با این کبودی میتونن جدا بشن یا اصلا خونه رو ترک کنن و نفقه رو بی خیال بش ...

جالبه 

چون برای مرد دست اندازی وجود نداره 

و راحت با دادخواست طلاق میتونه تموم کنه طلاقو 

نه دلیلی نه مدرکی نه هیچی 

جالبه  چون برای مرد دست اندازی وجود نداره  و راحت با دادخواست طلاق میتونه تموم کنه طلاقو ...

اینقدا هم مفتکی نیست همون مرد هم باید دلیل داشته باشه کلی مشاوره بره اخر سرم مهریه بده نفقه بده مهر المثل بده و صد چیز دیگ

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2738
فکر نکنم آثارش هیچ وقت بره بدنم نابوده 😭😭😭

الهی بمیرم عزیزم😢😢😢بچتو بردار برو خونه پدرت طوری نمیشه اونجوری میاد زیر چشم خودش 

❣روز ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد❣
اینقدا هم مفتکی نیست همون مرد هم باید دلیل داشته باشه کلی مشاوره بره اخر سرم مهریه بده نفقه بده مهر ...

قانون خیلی جاها هم ب نفع ما زنا هست اما ۸۰درصد زنا ضعیف تشریف دارن تقصیر قانون نیست

بچه تا 7 سالگی ماله نوعه نگران نباش حتما برو ازش شکایت کن و برو پزشک قانونی اگر خیلی داغونت کرده باشه یه دیه سنگین میبرن اونوقت یاد میگیره دیگه ازین غلطا نکنه حتما اینکارو کن وگرنه هر روز بدبخت تر میشی

نمی تونم اینجا بگم ولی خدا خودش میدونه من دلم چی میخاد انشاالله تا این تاریخ به بهترین شکل ممکن و به صلاحم انجام شده باشه الهی امین
حرصم میگیره از اینا که میان تایپیک میزنن تهشم حرف حرف خودشونه خواین همه ادم دارن پیشنهاد میدن بت بر ...

من تاحالاا هرچی تاپیک کتک دیدم همینه همشون بهانه اوردن واسه شکایت نکردن دوباره چن روز بعدم تامیک میزنن شوهرم دوباره کتکم زد 

هرچییییییی دیدم همین بوده همشون گفتن شرایطشو ندارم پول تاکسی ندارم 

نمیدونم پزشک قانونی کجاست 

حالم بده نمیتونم برم 

داییم تو پزشک قانونیه 

........

من تاحالاا هرچی تاپیک کتک دیدم همینه همشون بهانه اوردن واسه شکایت نکردن دوباره چن روز بعدم تامیک میز ...

خیلیا هم برا پربازدید شدن دروغ میگن

2706