2733
2734
عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21494 بازدید | 425 پست
دلیل این مدل تاپیک زدنم صرفا اینه حرف ما مردها هم شنیده شه ولی خوب دیدیم ک ننیزارین اصلا حرف بزنیم.. ...

فعلا حرف این بنده خدارو بشنوید 

کسی میشنوه حرفشو؟! 

الان با این کتکا چی میشه؟! 

فوقش احضار کنن مرده رو

مرده هم عصبی میشه مجدد خانمو میزنه

فقط برام دعا کنید خیلی حالم بده

برات صلوات فرستادم 

ولی عزیزم این تویی که همه چی رو رقم میزنی نزار ازت سواستفاده کنن حالشونو بگیر محکم جلوشون وایسا 

چجوری بدون بچه هات طاقت میاری ؟

چند سالشونه ؟

دوستت دارم ...و این نهایت وابستگیست❤❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
میترسم برم شکایت کنم دخترمو ازم جدا کنه مطمئنم این کارو میکنه خیلی بی رحمه

دختر تا نه سال پیش تو غلط میکنه بگیره ازت 

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
آخه با بچه ام چیکار کنم  میترسم بابام پشتمو نگیره مطمئنم بهم میگه  خودت خواستی😭

ای کاش منم بابا داشتم🤗

باباها هیچوقت پشت بچشونو خالی نمیکنن 

میشه برا سلامتی تو دلیم یه صلوات بفرستین؟😔⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2738
آخه با بچه ام چیکار کنم  میترسم بابام پشتمو نگیره مطمئنم بهم میگه  خودت خواستی😭

این حرف چیهدمیزنی؟؟بنظرم تاپیکت الکیه که پربازدیدبشی وگرنه هیچ ادمی سالمی ازهمچین چیزی ساده ردنمیشه بخاطربچه...بزار انقدر بزنتت تا...ادمایی عین شما که اصلا براتون شخصیت خودتون مهم نیس چجور توقع دارین شوهراتون براتون ارزش بزارن واقعا؟؟اون بچه توهم مطمئنن دلش نیخوادمادرش یه ادم توسری خوربدبخت باشعه...همون حسی که توبه بچت داری باباتم به تو داره پس پشتتو خالی نمیکنه...

خونم به جوش اومده هاااا فقط دارم عصبی میشم حرص میخورم ازت که همین کارارو کردید الان باید بهمون بگن ضعیفه 😒

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
مگه چقدر طلا داری، میگفتی الان اینقدر خونه و زمین گرون شده که با طلا نمیتونی بخری 

151 گرمه 

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
میترسم برم شکایت کنم دخترمو ازم جدا کنه مطمئنم این کارو میکنه خیلی بی رحمه

تا 7سال بچه مال توعه احدالناسی نمیتونه ازت بگیردش . شاکی شو بچه رو هم ببر . کار کن بچتم بزرگ کن . من 19 سالم بود که این راه رو رفتم و میدونم که میشه .

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706