عنوان

از سر تا ناخن پام رو سیاه و کبود کرد😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21487 بازدید | 425 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
حال منم کمتر از تو نیست با این تفاوت ک منو بیرون کردن و بچه مم ازم گرفتن😔😔😭😭

تو چرا عزیزم 

بیخود کردن برو شکایت کن ابروشو جلو در همسایه های مادرش ببر نزار بچت بدون تو بزرگ شه برو بجنگ بخاطرش قوی باش 

دوستت دارم ...و این نهایت وابستگیست❤❤

پزشكي قانوني !!! پدرشو در بيار قبل از اينكه اوضاع از اين بدتر بشه و دور از جون پدرتو دربياره و خودت دودستي طلاهاتو تقديم كني

كوتاه اومدي ديگه نيا تايپيك بزن لطفا🤨🤨

اول صبحي اعصابمون💩💩💩💩🤬🤐

یا خداااا کمربنددد دختررر برو شکایتتت کنن برو پزشکک قانونی حداقل مدرک داشت باشیی ک زدتت ...

من انقدر راه کار به اونایی ک کتک خوردن دادم 

همشون بهم گفتم نمیتونیم بریم پزشک قانونی شرایطشو نداریم :| 

انتخاب خودش بوده 

منم انتخاب خودم بوده الان دعوام بشه باید بسوزم و بسازمم ؟!؟! مگه ادم اشتباه نمیکنه  اینم اشتباه کرده چه ربطی داره  

⁦♥️⁩سایه ات از سر ما کم نشود حضرت یار ⁦♥️⁩خوشبخت خوشبختم ،😍⁦❣️⁩سوالی درمورد سگ و گربه و هرسوالی که درمورد حیوانات داشتید در خدمتم 😊 ⁦❤️⁩کاربر جدید نیستم بچه خوبی هم هستم 🤨 ولی با یه حرف ترکیدم⁦🤦🏻‍♀️⁩ روزی که ازم تاپیک فعالیت نبود بدونید الفاتحه واسه شادی روحم فاتحه بفرستید 😬😍
   @امین_جون   فرمودند تگتون کنم که ببینید چ مردایی پیدا میشن ...

دلیل این مدل تاپیک زدنم صرفا اینه حرف ما مردها هم شنیده شه ولی خوب دیدیم ک ننیزارین اصلا حرف بزنیم...

،امین_داداش ،چگوارا سابق هستم:) ... حالا امین جونتون برگشته :) خواستند مارا تعلیق کنن غافل اینکه بذر بودیم؛) ......اقا سو تفاهم پی نیاد ما سر ب زیریم ب خداااا ما را گزارش نزنین یه چندتا بحث کردن و داشتن اختلاف نظر چیه مگه نباشه باید شک کرد!.... ودر اخر تشکر میکنم از نی نی یارها مخصوصا شبش که ما رو مورد عنایت قرار دادن و تعلیق نکردن  و به اخطار بسنده کردن کوچیک همتونم هستم:) واقعا چرا تاپیکام رو تعطیل میکنین😑عضو ستاد مبارزه با مرد ستیزی. بقیش یادم اومد میگم

آخه با بچه ام چیکار کنم 

میترسم بابام پشتمو نگیره مطمئنم بهم میگه  خودت خواستی😭

خووب ببین...... این است دنیایی که به خاطر دیدنش به شکم مادرمان لگد میزدیم!!!!!!!
2706