2733
2734
عنوان

میخوام برم قهر خونه ی مادرم😔

| مشاهده متن کامل بحث + 1149 بازدید | 94 پست
مگه تو خونه محبت نمیکنه یه سوال جواب بده همه جا میرین محبت نمیکنه یا فقط پیش خانوادشه

توی خونه محبتش رفتاریه مثلا سفره رو جمع میکنه و ازاین کارا که اونم کمتر شده،،بیرون که اصلا محبت نمیکنه میگه زشته حتی یه بار پام سر خورد داشتم می افتادم یهو جیغ زدم اونم به جای اینکه نگرانم بشه ناراحت شد که چرا جیغ زدم...فقط مردم براش مهمن نه زنش

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
وحشتناک اعصابم ضعیف شده تا یه چیزی میگه داد میزنم،قرار بود از این دهات بریم ولی به خاطر گریه های ماد ...

اره حس میکنم خیلی ....بیشتر اعصابت ضعیف شده به نظرم خودت مشغول کاری کن همه اعصاب خوردیا از خونه موندنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه فاصله ی ما از خونه ی مادرم زیاده 

منظورم اینه که خوبیشو ببین، همه چیزو بدبرداشت نکن، اینکار مردونگیه، محبته، حالا به هردلیلی...

شماخانمی باید هنرمند باشی، زندگیتو بچسب

2731
توی خونه محبتش رفتاریه مثلا سفره رو جمع میکنه و ازاین کارا که اونم کمتر شده،،بیرون که اصلا محبت نمیک ...

اها ...سعی کن از شوهرت به خاطر کارهای تو خونه میکنه تشکر کنی تو اونم یاد بگیره تو خونه بهش محبت کن ....تو جمع احترامشو نگه دار یکی به دو نکن ....به نظرم شوهرت مرد خوبیه ولی قلق داره بهش احترام بذاری حتما همه کاری برات انجام میده ......از این مردای که هوا شو داشته باشی جونش برات میدن .....

اها ...سعی کن از شوهرت به خاطر کارهای تو خونه میکنه تشکر کنی تو اونم یاد بگیره تو خونه بهش محبت کن . ...

ای بابا...یه تیکه نون دستم میده صدبار بوسش میکنم یه گوشی که کنارش هست بهم میده صدبار تشکر میکنم توی جمع فقط کافیه کسی چیزی بهش بگه بدجور به جونش می افتم

برای سلامتی همه ی پدرمادرا و بچه ها یه صلوات محمدی(اللهم صلی علی محمد و آل محمد و فرجه)🙏😍😘
2738
والا!!!!     بعد ایشون شوهرش براقهرم میگه خودم برسونمت....

شوهر من تو دعوا چون طبقه پایین ننشبم دستمو میگیره بریم بالا تکلیفتو روشن کنم 😂😂😂😂

اینسری دعوای بزرگ انداختم ک بیخود میکنی منو میخای ببری پیش ننت میگه برو با اسنپ اونروز وسط دعوا با خنده گفتم پولشو بده برم 😂😂😂😂

شوهر من تو دعوا چون طبقه پایین ننشبم دستمو میگیره بریم بالا تکلیفتو روشن کنم 😂😂😂😂 اینسری دعوای ...

آفرین با همین مسخره بازیا میشه جمع کرد، زندگی خیلی مهمه ما دعوارو مهم میدونیم

ای بابا...یه تیکه نون دستم میده صدبار بوسش میکنم یه گوشی که کنارش هست بهم میده صدبار تشکر میکنم توی ...

شوهر منم وقتی میریم خونه مادرش میره با برادراش و خواهراش میگه میخنده انگار من نیستم منم اولا خیلی ناراحت میشدم بد دیدم درست نمیشه منم وقتی اونجاییم میرم با دخترای برادر شوهرام صحبت میکنم میگیم میخندیم اهنگ میزارن میررقسن منم پیشون میشینم انگار اون نیست وقتی میایم خونه دیگه به اونجا بودنمون فکر نمیکنم 

شوهر منم وقتی میریم خونه مادرش میره با برادراش و خواهراش میگه میخنده انگار من نیستم منم اولا خیلی نا ...

خوب کاری میکنی شوهر من ک قشتگ با ننش تو آشپزخون پچ پچ میکنن عین چی دوس دارم برم دوتاشونو همون لحڟه بکشم چون من تنهام خواهرشوهرامم قاطی پچ پچا میشن تو نت میچرخم 

خوب کاری میکنی شوهر من ک قشتگ با ننش تو آشپزخون پچ پچ میکنن عین چی دوس دارم برم دوتاشونو همون لحڟه ب ...

من خواهر شوهرامو دوست ندارم بجز یکی اونم دور ولی یکی از جاریام که از بچگی باهم همسایه بودیم ودخترای برادر شوهرام خیلی جورم

من خواهر شوهرامو دوست ندارم بجز یکی اونم دور ولی یکی از جاریام که از بچگی باهم همسایه بودیم ودخترای ...

خوش بحالت من دوتا خواهرشوهر دارم ک میشن دختر عمم ک قبل اینک بیان خاستگاری یعنی خونمو میدادن میمکیدن منو شوهرم همو خیلی دوس داشتیم الان ک ب این مرحله از زندگیم رسیدم با عشق نمیش زندکی کرد مهم انسانیتو اخلاقه تربیت طرفه عشق کیلو چنده ی گ وه بزرگی خوردم ک راه برگشتی ندارم چون مامانمم منو نمیداد خودم پافشاری کردم هر چی میش مامانم میگ خودت کردی تحمل کن ای بابااااااا خواهر درد دلامو کردم😭

2706