2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
کدوم کارگزاری؟ اهراز هویت غیر حضوری نمیشه؟ به خاطر کرونا

والله شنیدم میشه من کارگزاریم مفیدهست واینکه رفتم کافی نت واسه کارام گفت حتمای دفترپیشخوان برااحرازهویت بایدبریداینجاچن نفرگفتن نه غیرحضوریم هست

والله شنیدم میشه من کارگزاریم مفیدهست واینکه رفتم کافی نت واسه کارام گفت حتمای دفترپیشخوان برااحرازه ...

سیگنال غیر حضوری هست.اما من نمیدونم .اکثرا تعریف کارگزاری مفید میدن. مگه کارگزاری ها چه تاثیری دارن؟من هیچی از بورس نمیدونم

من مفیدم...سرورهاش شلوغ و رو اعصابه...میخوام پول بردارم پولارو الکی و عمدا بلوکه میکنه که تا چند روز پولت تو حسابشون باشه سود کنند..و کلی هنگی و مشکل دیگه..کارگزاری های خلوت تر بالطبع کمترمشکل هنگی و‌اینا رو دارن‌ولی بازم من مفید رو ترجیح میدم چون معتبرترینه

بعدمن کافی نت کارام وانجام دادی ۳۵تومن دوتا۲۵تومن ی ۱۷تومن خرجشه توخونه میگن همو۲۰تومنه

من میخواستم به خاطر کرونا نرم. همون تو خونه اهراز هویت غیر حضوری انجام بدم. مگه چند تا کارگزاری داریم