2737
2739
خب اینم خیلی مسأله مهمیه کلاس اول بیشترین اهمیتش آموزش دسته جمعی  و قرار گرفتن کودک در محیط آم ...

واقعا سخت  بچه  ها  تو  مجازی همکاری  میکنن  من  دخترم  پیش  دبستانی  نصف  سال  مجازی شد واقعا  منو خسته  میکرد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم پسرم نیمه دومیه.اولش میخواستم غیر دولتی ثبت نام کنم ولی تصمیم گفتم دولتی بره هزینه ای که میخواستم بدم واسه مدرسه ی غیر دولتی واسش معلم خصوصی میگیرم تو خونه باهاش کار کنه.این طوری بهترم هست.چرا الکی پول مدرسه ی غیر دولتی بدیم که آخرشم مجازی کار کنن

😊😊خدا یکی🌹محبت یکی🌹یار یکی😊😊
2731

من فعلا تصمیمم اینه که نفرستمش 

حالا نامه اینهمه پرس خوندیم چه گلی به سر خودمون و بقیه زدیم 

بنظرم بزرگتر بشه از لحاظ یادگیری بهتر می‌تونه خودشو جمع و جور کنه و فهمش بیشتر میشه برای درک مطالب

چقدر شد هزینش؟پروسه ثبت نام و آزمون سنجش چطوری بود گلم ؟کدوم منطقه و محدوده اید؟

من  جنت ابادم  منطقه  ۵  هزینه  مدرسه  اش  ۱۲  میلیون  البته  خوب  هزینه پک  دفترهاشونو  کتاب  های  اضافی  و  فرم  و ناهار  و سرویسم  جداست

من فعلا تصمیمم اینه که نفرستمش  حالا نامه اینهمه پرس خوندیم چه گلی به سر خودمون و بقیه زدیم&nb ...

یه  خانومی  که  رفته  بود  اموزش  پرورش  سوال  کرده  بود  که  بچه  کلاس  اولی  رو  میشه  نفرستاد  اموزش  پرورش  گفتن  امسال  سخت  میگیرن  کسی  دلیل  موجهه  نداشته باشه و  مدرسه  ثبت  نام  نکنه  چون  مدارس  غیر دولتی  ضرر  میکنن  و سال  دیگه  کلی حجم  کلاس  اولی

2738
یعنی چی واضحتر بگو لطفا

گلم  درخواست  میدم  یه گروه تو  تلگرام  اگر دارید  ماله  مدارس  خوب تهرانه  یه  خانومی مسئول  اون  گروهه  رفته  شخصا  اموزش  و  پرورش  سوال  کرده  خواستی  اون  گروه و بدم بهتون

یه  خانومی  که  رفته  بود  اموزش  پرورش  سوال  کرده  بو ...

وا مگه من بخاطر ضرر اونا باید بچم بفرستم بره بین ویروس ها

الآنم که بچه ها هر چی میگی بازم تا هیجانی میشن پروتکل های بهداشتی یادشون می ره 

2706