2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نگران نباشید امسال پسر من کلاس اول بود منم خیلی نگرانش بودم از اول الودگی هوا و بعدم اغتشاشات و بعد رسید به کرونا اما مدرسه غیر دولتی ثبت‌نام کرده بودم خیلی مجازی باهاش خوب کار میکردن و بعد هم الانم که تابستونه معلمشون یه کتاب معرفی کرده و ازشون بازخورد میخواد و با معلم هنوز در ارتباط هستن روخوانی اش هم خیلی عالی شده فقط مادرها باید وقت بیشتری بزارن 

2731

من هم امسال پسرم‌ رو‌ کلاس اول ثبت نام کردم. دیگه چاره ای نیست چکار کنیم.

آخه پسر من همینطوریش هم یک سال داره دیر میره مدرسه دیگه امسال هم نفرستمش میشه دو سال دیرتر.

پسر من متولد شهریور ۹۲ ( نیمه اول ۹۲) هست. در واقع باید سال پیش میرفت کلاس اول که من با توجه به روحیاتش و اینکه دیدم بیشتر نزدیک به نیمه دومی ها هست گفتم یک سال دیرتر بره مدرسه.امسال هم که اینجوری شد😩

ولی واقعا آموزش کلاس اول از طریق مجازی خیلی سخت هست . باز کلاس اولی های ستا گذشته یه چند ماهی مدرسه رفتن و حضوری یاد گرفتن از اسفند تعطیل شدن ولی برای بچه های ما از اول مجازی هست. و این قضیه رو سخت میکنه.

نگران نباشید امسال پسر من کلاس اول بود منم خیلی نگرانش بودم از اول الودگی هوا و بعدم اغتشاشات و بعد ...

آخه مجازی خیلی شرایط و سخت می‌کنه 

برای تنبلی خودم نمی‌گم چون پارسال پیش دبستانی مجازی کار کردم باهاش ولی بچه من حداقل حرف شنوی از من ندارع تو این موضوع نمیشه هم دعوا کرد همش با بچه

2740
من هم امسال پسرم‌ رو‌ کلاس اول ثبت نام کردم. دیگه چاره ای نیست چکار کنیم. آخه پسر من همینطوریش هم ی ...

بنظرم که هرچی دیرتر میرم درسشون بهتر میشه شاگرد تاپ کلاس میشن 

معلم بیشتر ارتباط میگیره با بچه چون بچه بیشتر درک میکنه مسایلو 

نماینده کلاس میشه

خلاصه مزایا هم داره جدا از معایبش

من هم امسال پسرم‌ رو‌ کلاس اول ثبت نام کردم. دیگه چاره ای نیست چکار کنیم. آخه پسر من همینطوریش هم ی ...

پسر منم شهریور 92هست و امسال میره دوم... میدیدم بچه ام نسبت به همسناش کوچیک تر به نظر میرسه حتی دیرم زبون باز کرد اما وقتی رفت مدرسه یهوو بزرگ شد مدرسه بزرگش کرد 

من از مشاور پرسیدم میگه بچه باید بره به وقتش مدرسه چون از هم سناش عقب میمونه ضربه میخوره

مخصوصا دختر من که دختر عمه و پسر عمویش میرم کلاس اول 

تازه اونا نیمه اولی هستن 

من تمام مشکلم کرونا لعنتیه 

نمیتونم تصمیم بگیرم

همسرم هم راضی نیست امسال بره

برا بچه هاتون واکسن زدید؟ سنجش چجوری بود رفتید؟ واکسن باید ببرمش بهداشت بزنه براش؟

من واکسن رو همون پارسال چند روز بعد از تولد شش سالگیش زدم ( من پسرم رو دارم یک‌ سال دیرتر میفرستم مدرسه، پسرم شهریور ۹۲ به دنیا اومده)

سنجش هم دیروز رفتیم.

بله باید همون خانه بهداشت ببرین.

2706