2733
2734
عنوان

چه آرزو هایی داشتید که برآورده نشدن و حسرتش میمونه براتون همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 1503 بازدید | 155 پست
من بابام همیشه مارو از پسرام  بهتر میدونستم ولی حیف که خراب کرد زندگیمونو

دقیقا عین من

من پولدارترین وبالاترین دخترطایفمونم💪صبح میشه این شب بازمیشه این درصبرداشته باش♥شایدفک کنی مغرورم ولی ن ازاونام دوساعت ازآشنایمون نگذشته تمام بیست سال زندگیموبرات تعریف کردم😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هی چی بگم مداد رنگی که چیزی نیست من حسرت خرید عید سفره شب یلدا سفره هفت سین خیلی چیزا رو داشتم حسرت ...

منم حسرت اتاق و تخت خواب داشت ی عمر حالا شوهر کردم تخت و اتاق دارم ولی شوهرم نمیا تو اتاق تو پذیرایی رو زمین می خوابیم

2731

یکی که زندگیمو بهم زد و هیچوقت نمیدیدمو و بهتر درسمو می‌خوندم و ادامه میدادم.دیرتر ازدواج میکردم

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
تنها ارزوی بچگیم ک دیگه دست نیافتنی م هس رفتن به کوه های آلپ بود😍الان فقط تو گوگل سرچ میکنم هرازگاه ...

ی رور میری ولو شده با تور در حد ی روز دیدن...

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2740
تنها ارزوی بچگیم ک دیگه دست نیافتنی م هس رفتن به کوه های آلپ بود😍الان فقط تو گوگل سرچ میکنم هرازگاه ...

کوهنوردی اجی؟

زمانی که فرزندم را در آغوش کشیدم بند بند وجودم سرشار از او شد و تمنای دوست داشتنش تمام جانم را فراگرفت. رویای فردا را پیش چشمانم دیدم و غم هایم را به شب سپاردم تا نسوزد.
2706